Revo korzysta na stracie punktów najgroźniejszych rywali...

Shell - A.S.A. 5:2

Gokhan Ulosoy prowadzi Shell do zwycięstwa...

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Piękną bramką, wynik otworzył Gokhan Ulosoy. Po straconej bramce do ataku ruszyła A.S.A., która zdołała wyrównać. Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik 1:1. Po zmianie stron ponownie Gokhan Ulosoy wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Kolejne minuty to ciągłe ataki żółto-czerwonych, którzy zdołali podwyższyć wynik i w ostatecznych rozrachunku pokonać rywala 5:2.

Rigor Mortis - IBM 1:3

Szybka bramka IBM...

Już w pierwszej minucie bramkę dla IBM zdobył Paweł Nawrocki. W kolejnych minutach obraz gry to wyrównana walka. Przed przerwą IBM zdołał podwyższyć wynik, ustalając go na swoją dwubramkową korzyść do przerwy. Druga połowa to nieskuteczność w ataku obu zespołów. Dopiero w ostatnich minutach rywalizujace zespoły dołożyły po jednej bramce na swoje konta.

HLD - Polplast 2:2

Rzut karny ratuje remis dla Polplast...

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy wielu sytuacji bramkowych. Drużyny szukały swoich szans poprzez strzały z dystansu, lecz ich wykonania pozostawiały wiele do życzenia. Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobyło HLD po błednej interwencji bramkarza rywali. W drugiej połowie było sporo emocji. Najpierw wyrównał Polplast po czym ponownie na prowadzenie wyszedł HLD. O wyniku zadecydował pewnie wykonany rzut karny przez Mateusza Sabałe.

HSBC - IP GBSC 1:2

Od porażki do zwycięstwa...

Lepiej to spotkanie rozpoczęło HSBC, które od pierwszej minuty ruszyło do ataku. Do końca pierwszej połowy to wspomnainy zespół prowadził grę i zasłużenie schodził na przerwę prowadząc jedną bramką. W drugiej odsłonie gra się wyrównała. Akcja meczu przenosiła się od bramki do bramki. Wyższością i większym spokojem wykazała się jednak drużyna zielonych, która najpierw wyrównała, a później wyszła na prowadzenie. W ostatnich minutach HSBC dążył do wyrównania, lecz świetnie spisywała się defensywa IP GBSC.

Revo Drink Team - Rosa 5:1

Pewne zwycięstwo lidera...

Pierwsze 20 minut było dość zacięte. Akcja meczu toczyła się głównie w środku boiska. Przez walkę o dominację w środku boiska, drużyny nie stworzyły sobie zbyt wielu sytuacji strzeleckich. Jedyną bramkę w pierwszej połowie po szybkim kontrataku zdobył Michał Wolski. W drugiej połowie Revo Drink Team pokazał kto jest liderem rozgrywek. ,, Czarni" kontrolowali grę i z każdą minutą powiększali swoją zdobycz bramkową. Rosa nie wychodzi z kryzysu i doznaje dziś trzeciej porażki z rzędu.

Luxoft - JR Holding 2:10

Powrót do wysokich wygranych

JR Holding po ostatnim słabym meczu, gdzie zdołał tylko zremisować z niżej notowanym IBM SWG, wziął się do roboty i od samego początku spotkania mocno zaatakował drużynę Luxoftu. Po 20 minutach pewnie prowadził, mając cztery trafienia przy tylko jednym przeciwników. Druga odsłona spotkania zaczęła się dobrze dla graczy w niebieskich koszulkach, którzy zdołali strzelić drugiego gola. Podeszli wyżej i odważniej zaatakowali "zielonych". Ostatecznie jednak aktualnie trzecia drużyna tabeli udowodniła, że zasługuje na wysoką lokatę i pokonała rywala bez większych problemów.

CMI - Eventovo.pl 2:4

Waleczne CMI

CMI pewnie wszedł w mecz i jako pierwszy otworzył wynik spotkania, lecz lider tabeli natychmiast wyrównał po golu Michała Stąpora. Przez całą pierwszą połowę gry, zawodnicy obu drużyn biegali od bramki do bramki, stwarzając sobie liczne okazje strzeleckie. Między zespołami nie było wcale widać różnicy klas, którą mogła sugerować tabela rozgrywek. Do końca spotkania oglądaliśmy bardzo równą walkę po obu stronach, lecz Eventovo.pl miało dużo szczęścia i zwyciężyło trafiając dwie bramki więcej.

PKO Bank Polski - BWI Group 3:3

Przebudzenie PKO

Mimo szybkiego wyjścia na prowadzenie bankowców to zawodnicy BWI Group od początku meczu sprawiali lepsze wrażenie, wyglądali na bardziej przygotowanych do dzisiejszego pojedynku niż wyżej notowany PKO Bank Polski. Ich dobra postawa dał im pewne prowadzenie - po 20 minutach wygrywali 3:1. W drugiej odsłonie jednak gra zdecydowanie uległa zmianie, a PKO Bank Polski przypomniał sobie jak się gra w piłkę i 5 minut przed końcem spotkania zdołał wyrównać. W ostatecznym rozrachunku oba zespoły podzieliły się punktami.

IBM SWG - NOKIA 4:2

IBM SWG sensacyjnie wygrywa

IBM SWG w drugiej części sezonu zaczyna zadziwiać, najpierw remis z JR Holding, a w dzisiejszym spotkaniu grał z NOKIĄ, jak równy z równym. Gracze IBM szybko wyszli na prowadzenie i skupili się na obronie czekając na swoje okazje z kontrataku. Wychodziło im to znakomicie, jednak po minimalnym błędzie w obronie, NOKIA zdołała wyrównać. Kilka minut przed końcem pierwszej połowy zmotywowany zespół IBM SWG wyprowadził szybką akcję i po golu Cezarego Górki wrócił na prowadzenie. W drugiej połowie padł identyczny wynik jak w przypadku pierwszej. IBM SWG do końca realizował swoje założenia przedmeczowe i odniósł okazałe zwycięstwo, zbierając bardzo ważne punkty do wyjścia ze strefy spadkowej.

ZasadaAuto.pl - RW Progress 1:2

Wyrównane spotkanie

Przez pierwsze 20 minut spotkania oba zespoły spędziły więcej czasu w środku boiska i na próbach rozmontowania obrony przeciwnika, niż na oddawaniu celnych strzałów co zdecydowanie przeniosło się na wynik. Zarówno jedni, jak i drudzy trafili tylko po jednej bramce. W kolejnych minutach spotkania obserwowaliśmy lekką przewagę RW Progress, który zdołał wyjść na prowadzenie w pierwszej minucie drugiej odsłony. Trafienie dodało im skrzydeł i mocniej przycisnęli rywala. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i RW Progress zwyciężyło w dzisiejszym pojedynku.

Pegasystems - Rolls-Royce 3:2

Próbowali dogonić po przerwie

Zespół Pegasystems dość szybko wyszedł na prowadzenie, bo już w szóstej minucie po pierwszym gwizdku. Do przerwy prowadził już dwoma bramkami, lecz goście po przerwie rozpoczęli pościg i na osiem minut przed końcem złapali kontakt. Pomimo prób Pegasystems na rozwianie nadziei na zwycięstwo, Ci błyskawicznie ze wznowienia gry ponownie złapali kontakt. Pomimo usilnych prób obu zespołów wynik 3:2 utrzymał się do końca meczu.

Nidec - Colorex 5:4

Wyrównany mecz

Pomimo sporej różnicy punktów to spotkanie od początku było wyrównane. Strzelanie rozpoczął Patryk Mucha wyprowadzając Colorex na prowadzenie. Jednak do przerwy po zaciętej walce to Nidec skromnie prowadził jedna bramką. Druga przebiegała bliźniaczo do pierwszej i w dwudziestej szóstej minucie Colorex prowadził jedną bramką. Zieloni dołożyli jednak dwa kolejne trafienia czym pewnie zgarnęli zasłużone trzy punkty.

Sterling Outsourcing - Nem-Bud 1:3

Czarna seria Sterling wciąż trwa..

Nem-Bud jako faworyt tego spotkania otworzył wynik już w dwunastej minucie meczu i pomimo, że Sterling wyrównał to obraz ten się nie zmienił. Do końca spotkania oba zespoły szukały sytuacji na powiększenie wyniku, lecz tylko wicelider znalazł dwie, dzięki czemu wygrał różnica dwóch bramek.

Dragon - nc+ 2:3

Utrzymują dystans

nc+ pewnie rozpoczynając to spotkanie do dwudziestej drugiej minuty prowadziło trzema bramkami do zera, co wprowadziło ich w pewność łatwej wygranej. Jednak zdeterminowani rywale nie poddając się łatwo szukali okazji do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Udało im się jedynie złapać kontakt, a na wyrównanie nie starczyło czasu ani sił. Dzięki tej wygranej nc+ utrzymało dystans od drugiego Nidec.

LGBS - SSC Internazionale 2:4

Nieoczekiwane zwycięstwo

SSC Internazionale otworzyło wynik już w pierwszej akcji meczu strzałem Wojciecha Rumiana. Przewagę ta goście powiększali do dwudziestej siódmej minuty, w której prowadzili już cztery do zera. Jednak LGBS nie oddając tego spotkania łatwo zdobył dwie szybkie bramki, czym przywrócili sobie nadzieje na choćby złapanie kontaktu, jednak nie starczyło im na to czasu.