Rewanż za porażkę z pierwszej rundy?

JSF Silikon – REN-BET 11:2

W pierwszej rundzie JSF Silikon rozbił REN-BET (11:2). ,,Budowlani’’ z pięcioma punktami zamykają ligową tabelę, a ,,Czerwoni’’ wciąż walczą o to, aby ten dobry dla nich sezon zakończyć z medalem na piersi. Szanse na to są całkiem spore, ale nie wszystko leży w nogach graczy Bartka Kozłowskiego. Oprócz wygrywania, trzeba liczyć na potknięcia najgroźniejszych rywali.

NASZ TYP: 1

Gravier – Amway 3:1

Jedni i drudzy grają już o przysłowiową pietruszkę! W tabeli oba zespoły dzieli aż dziesięć punktów, na korzyść Gravieru. To właśnie team w złoto-czarnych strojach jest zdecydowanym faworytem tej pary. Amway traci sporo goli, a to może być wodą na młyn dla Gravieru, który strzela ich całkiem sporo. Spodziewamy się większej ilości trafień, niż w pierwszym spotkaniu tych firm, kiedy to górą byli ,,Złoci’’ (3:1).

NASZ TYP: 1

Jurek Catering Serwis – ES-SYSTEM

To była spora niespodzianka! ES-System w pierwszej rundzie pokonał Jurek Catering Serwis, co zaskoczyło chyba wszystkich zainteresowanych! Czas na rewanż? Walczący o medal team Daniela Łukasika nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę, bo tylko na to czeka grupa pościgowa, na czele z JSF Silikon. ES-System też ma jeszcze matematyczne szanse na ,,pudło’’, zatem spodziewamy się zaciętego boju i walki o każdy centymetr boiska.

NASZ TYP: 1

Polwar – TRADEBOX.pl

Tytuł mistrzowski tydzień temu zapewnili sobie gracze TRADEBOX.pl. Do starcia z Polwarem można zatem przystąpić na dużym luzie, ale na pewno Piotr Waśkiewicz i spółka będą chcieli zgarnąć komplet punktów i potwierdzić, że złoty medal nie był dziełem przypadku. W pierwszej rundzie TRADEBOX.pl pokonał Polwar (8:3) i jest na dobrej drodze, aby ten wynik powtórzyć.

NASZ TYP: 2

Sygnity – PKO Bank Polski

W pierwszej rundzie starcie tych firm trzymało nas w napięciu do ostatnich sekund. Ostatecznie górą był PKO Bank Polski, który pokonał Sygnity 2:1. Doświadczeni ,,Bankowcy’’ zdają sobie doskonale sprawę z wagi dzisiejszego zaległego meczu. Jeśli wygrają, wskoczą na drugie miejsce w tabeli! Chyba nikt nie musi ich dodatkowo motywować przed tym pojedynkiem!

NASZ TYP: 2

 

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę