Ruszyć w pościg za HCL Poland

IP GBSC – Light

Na pierwsze punkty czeka wciąż Light. Beniaminek przegrał wszystkie trzy spotkania i zdecydowanie zamyka stawkę II Ligi D. Dużo lepiej radzi sobie IP GBSC. Zespół Piotra Mitki po dwóch inauguracyjnych remisach pokonał 4:2 Columbus Energy. „Seledynowi” wzmocnieni Andrzejem Sewerynem pokazują się latem z bardzo dobrej strony, co pozwala mieć nadzieję, że również i dziś opuszczą obiekt przy ulicy Dekerta bogatsi o trzy „oczka”.

NASZ TYP: 1

HCL Poland – TechnipFMC

Po zwycięstwach z Chemobudową Kraków i Light zaledwie remis z DIAMOND wywalczył HCL Poland. Doświadczona ekipa mimo swojego potknięcia pozostała samodzielnym liderem i dziś sprawdzi formę TechnipFMC. Dawid Rybczyński i spółka w poprzedni czwartek podzielili się zdobyczą z Chemobudową Kraków. Jeśli „Fioletowi” nie poprawią swojej skuteczności mogą zostać skarceni przez faworyta. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

Columbus Energy – Chemobudowa Kraków

Starcie zespołów znajdujących się w dolnej połowie klasyfikacji. Po świetnym początku zadyszkę złapało Columbus Energy. „Pomarańczowi” przegrali zarówno z TechnipFMC jak i IP GBSC. Okazja do przełamania wyborna, gdyż po drugiej stronie barykady staję borykająca się ze sporymi problemami Chemobudowa Kraków. Były I Ligowiec zgromadził do tej pory zaledwie „oczko” za remis z TechnipFMC i niewiele wskazuję na to, by ten stan rzeczy miał odmienić się już dziś.

NASZ TYP: 1X

Estate Dealer – DIAMOND

Starcie dwóch zespołów, które w obecnym sezonie nie przegrały jeszcze meczu. Zarówno jedni jak i drudzy zgromadzili po pięć punktów, odnotowując solidarnie po jednym zwycięstwie i dwa remisy. Kto dopiszę do swojego konta pełną pulę i ruszy w szaleńczy pościg za HCL Poland? Bardzo trudno wskazać zdecydowanego faworyta, a zbliżony kadrowy potencjał sprawia, że typujemy remis oczekując ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie