Rywalizacja będzie jeszcze ciekawsza?

MSHG – JR Holding

Po porażce z Aquasoil (2:3) nie ma już chyba śladu. W poprzedniej rundzie MSHG wróciło na zwycięską ścieżkę i pewnie pokonało znajdujący się w strefie spadkowej ANTRANS BIS (5:2). Przed ekipą Maćka Urbanka starcie z JR Holding, który do niej traci aż dziesięć punktów, a w pierwszej rundzie uległ MSHG znacząco, bo aż 2:8! Wicelider będzie chciał zgarnąć pełną pulę i liczy, że po tej kolejce uda się wrócić na fotel lidera. Wiele zależeć będzie od rezultatu meczu Limbud – CCZ Mateo.

NASZ TYP: 1

Limbud – CCZ Mateo

Gracze CCZ Mateo doskonale pamiętają pierwsze starcie z Limbudem, które wygrali po niezwykle zaciętej walce (3:2) i liczą na powtórkę z historii! Wygrana z ,,Budowlanymi’’ sprawi, że walka o mistrzostwo i awans do Extraklasy będzie jeszcze ciekawsza! Na taki scenariusz nie godzi się team Krzyśka Nieckarza, który chce wziąć rewanż i utrzymać pierwsze miejsce. Zobaczymy, kto będzie miał więcej powodów do zadowolenia po końcowym gwizdku sędziego.

NASZ TYP: 2

FORMAT – Coca-Cola

Dość nieoczekiwanie pierwszoligowe zestawienie zamyka Coca-Cola. Team w czarnych strojach, w trzynastu meczach zgromadził tylko dziewięć punktów! Liczymy, że w rundzie rewanżowej ,,czerwona latarnia’’ ekstraklasowego zaplecza wzniesie się na wyżyny swoich możliwości i zacznie punktować. Na pewno skorzysta na tym nie tylko zespól Mariusza Kuczaja, ale przede wszystkim atrakcyjność ligi. W pierwszej rundzie Coca-Cola zremisowała z FORMATEM (2:2). Jak będzie tym razem? Faworytem wydaje się być szósta drużyna I Ligi A.

NASZ TYP: 1

Aquasoil – TESCO

W pierwszej rundzie starcie Aquasoil z TESCO trzymało nas w napięciu do ostatnich sekund. Ostatecznie górą był zespól Piotrka Chamerlińskiego (5:4). ,,Biało-niebiescy’’ na czele z Mateuszem Ziółko znajdują się w strefie spadkowej i chcąc utrzymać się w pierwszej lidze, muszą zrewanżować się rywalowi za wydarzenia z czerwca. Aquasoil ma bezpieczną przewagę, ale nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w walce o podium, a więc zatem punktów, potrzebuje, jak tlenu.

NASZ TYP: 1

ANTRANS BIS – Rigor Mortis

Na zakończenie czternastej kolejki pojedynek dwóch firmowych zespołów, które póki co znajdują się w strefie spadkowej. W nie najlepszym położeniu znajdują się ANTRANS BIS i Rigor Mortis. Obie drużyny zdobyły do tej pory tylko dziesięć punktów. W poprzedniej serii gier po walce i dobrej grze uległy faworytom całej ligi. Być może jest to zapowiedź lepszych czasów zarówno dla ANTRANS BIS, jak i Rigoru Mortis. Przekonamy się o tym niebawem. W pierwszej rundzie górą był Łukasz Zawalonka i spółka, pokonując ,,Bordowych’’ 7:3.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie