Ścisk w czołówce

Alexmann – Chemobudowa Kraków

Mecz dwóch zespołów znajdujących się w strefie spadkowej. Minimalnie lepiej wygląda sytuacja Alexmanna. Drużyna Macieja Preczingera pokonała ostatnio Green Cell, dzięki czemu do bezpiecznego miejsca traci zaledwie dwa „oczka”. Na wygraną od 5 grudnia czeka Chemobudowa Kraków. „Niebiescy” mają ogromny problem z nawiązaniem do dyspozycji z poprzednich sezonów, co nie może napawać zbytnim optymizmem.

NASZ TYP: 1

ZdrowePudełkowe.pl – Codewise

Kapitalnie pierwszy bezpośredni mecz wspomina ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek pokonał Codewise, nie tracąc przy tym nawet gola. Bartosz Kwiatkowski i spółka wygrali trzy ostatnie mecze, dzięki czemu zameldowali się na najniższym stopniu podium. Tuż nad strefą spadkową znajduję się zaś ekipa Andrzeja Kozubowskiego. Zaledwie „oczko” wywalczone w dwóch ostatnich bojach sprawia, że w naszym odczuciu o skuteczny rewanż będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1X

Accenture – 4F

Na dobre wcześniejszy kryzys zażegnało Accenture. Beniaminek w trzech meczach zdobył aż siedem „oczek”, dzięki czemu nie dość, że oddalił się od strefy spadkowej, to jeszcze wylądował na wysokim czwartym miejscu. Dziś Rodrigo Flores i spółka sprawdzą formę liderującego 4F. Drużyna Tomasza Wątora po przegranej z Ulmą nie dała większych Treko-Laser i Chemobudowie Kraków. Jeśli i tym razem zagra równie widowisko, powinna opuścić balon przy ulicy Dekerta z pełną pulą.

NASZ TYP: X2

Treko-Laser – Green Cell

Pogromcę po pięciu zwycięstwach znalazł Green Cell. „Pantery” zdecydowanie uległy 1:6 Alexmann, tracąc tym samym pozycję lidera. Dwa „oczka” do prowadzącej ekipy traci zaś Treko-Laser. Gracze w bordowych koszulkach w 2020 roku zdobyli zaledwie cztery punkty i jeśli natychmiast nie wysnują odpowiednich wniosków, mogą mieć problem z powiększeniem swojego dorobku. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

Ulma – Klinika Vesuna

Wiarę w utrzymanie przywróciły ostatnie wyniki Ulmy. Siedem punktów w czterech meczach pozwoliło zespołowi Łukasza Zatonia awansować na siódme miejsce, z zaledwie „oczkiem” straty do szóstego Codewise. Stawkę zamyka Klinika Vesuna. Team Rafała Kozieła mierzy się ze sporymi problemami kadrowymi. Dwa ostatnie walkowery nie mogą budzić zbytniego optymizmu i stawiać beniaminka w roli faworyta dzisiejszego meczu.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie