Spacerek czołówki?

Canal+ - Axel Springer

Mecz sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Obie drużyny zadomowiły się już w górnej połowie tabeli, jednak ze sporą stratą do podium. Szanse na medale ma jeszcze Axel Springer. „Redaktorzy” do trzeciego miejsca tracą pięć „oczek” i muszą skrupulatnie punktować. Porażkę z Majorel spróbuję powetować sobie Canal+. Drużyna Norberta Bocheńskiego nie może nawiązać do najlepszej dyspozycji i w końcówce zmuszona będzie do walki o utrzymanie piątej lokaty.

NASZ TYP: X2

Gravier – Sygnity

Pomimo pięciu kolejnych porażek powody do radości ma najlepszy snajper Sygnity – Tomasz Szydło. Jego wyborna dyspozycja pozwala mu pozostać na pierwszej lokacie w klasyfikacji strzelców III Ligi A. Czy zawodnik ten zagrozi dziś faworyzowanemu Gravier? „Złoci” pewnie kroczą po premierowe medale, na dobre zadomawiając się na najniższym stopniu podium. Trzy kolejne zwycięstwa i wyborna gra w ofensywie sprawia, że w parze tej faworyt może być dziś tylko jeden!

NASZ TYP: 1

REN-BET – Majorel

Bardzo trudne warunki faworyzowanemu Majorel w szóste kolejce postawił REN-BET. Drużyna Rafała Woźniaka uległa tylko 1:3, przez długi czas będąc ekipą przeważającą. „Żółci” świetnie spisują się w zimowych rozgrywkach i pozostają w walce o piąte miejsce. Po złoto pewnie kroczą
„Niebiescy”. Roman Bogdanov i spółka grają przyjemny dla oka futbol, co powinno zaowocować zasłużonym mistrzostwem.

NASZ TYP: 2

GAIN Capital – Amway

Starcie zespołów zamykających ligową tabelę. W premierowym bezpośrednim boju padł remis 4:4. Dziś minimalnym faworytem wydaję się być Amway. Gracze w różowych koszulkach po triumfie nad Sygnity przegrali dwa kolejne boje, jednak pozostawili po sobie dobre wrażenie. Osiem kolejnych porażek to dorobek GAIN Capital. „Błękitni” mają ogromny problem ze strzelaniem goli, co w sytuacji tej nie może napawać zbytnim optymizmem.

NASZ TYP: X2

Columbus Energy – Transporeon

Mecz zespołów z dwóch odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Drugą lokatę w tabeli zajmuje Columbus Energy. „Pomarańczowi” po porażce z Majorel wygrali cztery kolejne mecze, potwierdzając, że interesuję ich tylko awans. W dolnych rejonach klasyfikacji pozostaje Transporeon. Ekipa Szymona Przeklasy po remisie z REN-BET uległa Axel Springer i Gravier, co sprawia, że również i dziś będzie mieć spory problem z powiększeniem dorobku.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie