Spacerek faworytów?

ZasadaAuto.pl – Codewise

Nie przestaje pozytywnie zaskakiwać w letnich rozgrywkach Codewise. Team Andrzeja Kozubowskiego zdobył do tej pory komplet piętnastu punktów, na dobre aklimatyzując się w ścisłej czołówce. O zgoła inne cele walczy ZasadaAuto.pl. Beniaminek przegrał dwie ostatnie potyczki, niebezpiecznie zbliżając się do strefy spadkowej. O powrót na zwycięską ścieżkę będzie w naszym odczuciu niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Accenture – Sterling Outsourcing

Po lekko mówiąc nie najlepszym starcie przysłowiowy wiatr w żagle zaczyna łapać Accenture. Wygrane nad APLĄ i Nidec pozwoliły doświadczonej ekipie na dobre oddalić się od strefy spadkowej. W niej zaaklimatyzował się Sterling Outsourcing. „Zieloni” przegrali trzy ostatnie boje, strzelając przy tym zaledwie pięć goli. Jeśli nie poprawią oni swojej formy w ofensywie, naszym zdaniem znów opuszczą obiekt przy ulicy Dekerta z zerową zdobyczą.

NASZ TYP: 1X

Capita – HSBC

Po trzech porażkach wreszcie z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Capita. „Biało-Niebiescy” pokonali 2:0 Nidec, odnotowując pierwszy triumf i opuszczając tym samym strefę spadkową. W środku stawki zadomowiło się doświadczone HSBC. Odrobinę martwi zaś ostatnia porażka 0:3 z DIAMOND. Brak skuteczności może być bowiem bezlitośnie skarcony przez ofensywne armaty teamu Adama Bielskiego. Typujemy remis, spodziewając się ciekawego widowiska!

NASZ TYP: X

ZdrowePudełkowe.pl – APLA

Z pewnością nie tak kolejne tygodnie po wygranej nad Sterling Outsourcing wyobrażała sobie APLA. Zespół Marcina Porady przegrał cztery boje i tym samym na dobre zadomowił się w strefie spadkowej. Opuścić ją po dzisiejszej kolejce będzie niesłychanie trudno, gdyż przeciwnikiem walczące o medale ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek zdobył do tej pory dwanaście punktów i znajduję się na najniższym stopniu podium. Jeśli dopiszę do swojego konta pełną pulę, cierpliwie będzie mógł wyczekiwać potknięć DIAMOND i Codewise.

NASZ TYP: 1

DIAMOND – Nidec

Zmagania zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele rozpędzony DIAMOND, który zdobył do tej pory piętnaście punktów, z imponującym bilansem 23:10. Na odległym dziewiątym miejscu pozostaje zaś Nidec. Beniaminek przegrał dwa ostatnie boje, ulegając Capicie i Accenture. Jeśli team Jakuba Plucińskiego nie zacznie natychmiast punktować, może już zimą powrócić na czwarty poziom rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie