Spacerek faworytów?

Hitachi – PGE Energia Ciepła

Po porażce z Armatis-lc Polska z dobrej strony zaprezentowała się PGE Energia Ciepła. „Granatowi” nie dali większych szans IAG GBS, dzięki czemu pozostali na drugim miejscu w tabeli. Dziś faworyt do awansu sprawdzi formę Hitachi. Zimowy debiutant na wygraną czeka od 23 stycznia, gdy w pokonanym polu pozostawił Cognizant. Zawodnicy w czerwonych koszulkach okupują odległą dziewiątą lokatę, co w sytuacji tej nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 2

IG – IAG GBS

Porażka z poprzedniego czwartku sprawiła, że IG straciło już szansę na walkę o medalowe lokaty. „Czerwoni” do podium tracą aż siedem punktów i dziś zagrają z szóstym IAG GBS. Zawodnicy w szarych strojach nie potrafili zatrzymać PGE Energii Ciepła, ulegając 2:4. W szóstej kolejce team Jakuba Pasia wygrał 11:1. Tym razem spodziewamy się bardziej wyrównanego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Cognizant II – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Bardzo blisko złotych medali jest już MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Zespół Rafała Berety ma aż sześć punktów zaliczki nad goniącym peletonem, co daję na finiszu ogromny margines błędu. Kryzys formy dopadł Cognizant II. Seria czterech kolejnych przegranych i odległe ósme miejsce sprawia, że w parze tej faworyt może być dziś tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Relativity – BanFood

Na pierwsze punkty czeka wciąż Relativity. Zimowy debiutant uległ w zeszły czwartek 2:4 Total Fitness Concept, ponosząc tym samym swoją czternastą porażkę. Powody do radości ma BanFood. Gracze w białych koszulkach wygrali trzy poprzednie boje, wyprzedzając zarówno Hitachi jak i Cognizant II. Jeśli zespół Tomasza Nowaka wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, nie powinien mieć problemu z zainkasowaniem pełnej puli.

NASZ TYP: 2

Total Fitness Concept – Armatis-lc Polska

Imponujący bilans w 2020 roku ma Armatis-lc Polska. Dziewiętnaście punktów pozwoliło zespołowi Daniela Banasika awansować na najniższy stopień podium. Czy tak rozpędzonego faworyta zatrzyma Total Fitness Concept? Marcin Pomierny i spółka przerwali swoją złą passę, pokonując 4:2 Relativity. Mimo tej wygranej o podtrzymanie dobrej dyspozycji będzie niesłychanie trudno!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie