Spacerek faworytów?

PRESCIENT – SpyroSoft

Bardzo dobrze ostatnią kolejkę wspominają oba zespoły. SpyroSoft po ciekawym boju pokonał 3:1 Kimberly-Clark, PRESCIENT zaś okazał się minimalnie lepszy od ZasadyAuto.pl. Team Dominika Paula pozostaje na najniższym stopniu podium z niewielką stratą do ścisłej czołówki. Jeśli „Zieloni” chcą zimą grać na trzecim szczeblu rozgrywkowym takie boje jak ten wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: 1

TTEC – Sabre

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie w ostatnich tygodniach TTEC. Team Enesa Epekinciego ma spory problem z ustabilizowaniem formy i musi skupić się na obronie piątego miejsca w tabeli. Bardzo blisko upragnionych medali znajduję się zaś Sabre. Team Pawła Bułki w pięciu potyczkach zdobył aż trzynaście punktów, co sprawia, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

iCar II – ZasadaAuto.pl

Dwa kolejne remisy z PRESCIENT i Sabre utrudniły iCar II obronę pozycji lidera. Team Mateusza Gomularza pokonał jednak w poprzedni wtorek TTEC i teraz spróbuję potwierdzić dobrą dyspozycję przeciwko ZasadzieAuto.pl. Doświadczona ekipa Mateusza Drożdża zajmuje odległe szóste miejsce w tabeli. Po wygranych z Kimberly-Clark i SpyroSoft przytrafiła się porażka z PRESCIENT. Czy niżej notowanego przeciwnika stać na sprawienie niespodzianki?

NASZ TYP: 1X

KOBY – Kimberly-Clark

Porażka z Sabre utrudniła do maksimum walkę o najwyższe cele KOBY. Dariusz Kobylański i spółka zajmują czwarte miejsce w tabeli i nie dość, że nie mogą pozwolić sobie nawet na najmniejszy błąd, to jeszcze wyczekiwać muszą potknięcia firmy PRESCIENT. Pierwsza część planu wydaję się dość prawdopodobna, gdyż przeciwnikiem zamykające stawkę Kimberly-Clark. „Niebiescy” na triumf czekają od 28 lipca i niewiele wskazuję na to, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie