Spacerek lidera?

Ulma – Treko-Laser

Po inauguracyjnej porażce z Nokią tempa nie zwalnia Treko-Laser. Beniaminek wygrał pięć kolejnych spotkań i zajmuje drugie miejsce tuż za Tomasza 20 Resto Bar. Spore powody do radości ma także Ulma. Ekipa Łukasza Zatonia w poprzedni czwartek rozbiła MPO Kraków, dzięki czemu opuściła strefę spadkową. Mimo wszystko „Biało-Czarni” nie mogą być dziś traktowani w roli faworyta, jednak jeśli wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności stać ich na sprawienie miłej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

TechnipFMC – Alexmann

W zgoła odmiennych humorach do potyczki tej przystępują oba zespoły. Alexmann pokonał ostatnio 2:0 doświadczoną Nokię, TechnipFMC zaś uległ Treko-Laser. Co gorsze, była to już druga przegrana ekipy Dawida Rybczyńskiego, która spowodowała, że „Fioletowi” niebezpiecznie zbliżyli się do strefy spadkowej. Tylko wygrana pozwoli zarówno jednym jak i drugim zanotować spory awans, co zapowiada ogromne emocje do końcowego gwizdka.

NASZ TYP: X

Epam – MPO Kraków

Czarne chmury zbierają się nad MPO Kraków. Doświadczony zespół przegrał trzy ostatnie mecze i w pełni zasłużenie znalazł się na końcu ligowej stawki. Po dwóch dobrych spotkaniach zdecydowaną porażkę poniósł Epam. Beniaminek nie potrafił złamać szyków obronnych lidera, jednak pomimo tego wciąż jest czwarty. „Czarno-Seledynowi” imponują swoją konsekwencją, która w sytuacji tej może okazać się decydująca.

NASZ TYP: 1X

Nokia – Dragon

Po trzech wygranych nieoczekiwanie pogromcę znalazła Nokia. „Granatowi” ulegli co prawda Alexmann nie strzelając przy tym nawet gola, ale pozostali na najniższym stopniu podium. Blisko opuszczenia strefy spadkowej jest natomiast wzmocniony Grzegorzem Grzesiakiem Dragon. Jeśli team Macieja Marony zagra tak jak z 4F powinien dopiąć wreszcie swego i rzucić się w szalony pościg za ścisłą czołówką.

NASZ TYP: X2

Tomasza 20 Resto Bar – 4F

Batalia zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Tomasza 20 Resto Bar z kompletem punktów lideruje klasyfikacji I Ligi B, 4F zaś po dwóch ostatnich przegranych na dobre zadomowił się w strefie spadkowej. Co gorsze, team Tomasza Wątora stracił aż 27 goli. Jeśli nie wysnuje błyskawicznych odpowiednich wniosków, defensywę „Błękitnych” czeka dziś w naszym odczuciu istne mission impossible!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie