Sparta ucieka... peleton goni!

MPO Kraków – Colorex

W zgoła odmiennych humorach boisko w poprzedni wtorek opuszczały dwie doświadczone drużyny. Marzące o medalach MPO Kraków nie dało większych szans GALECO TEAM, beniaminek zaś w hitowym boju uległ kroczącej po złoto Sparcie. Premierowa potyczka zakończyła się triumfem teamu Adama Pawłowskiego, a wynik 4:1 pozwala mieć nadzieję, że podobny scenariusz czeka nas również i dziś. Mimo wszystko emocje powinny towarzyszyć nam do końcowego gwizdka, a remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

MEBLOMIX&MAZUR TRUCK – Jurek Catering Serwis

O sporym pechu może mówić Jurek Catering Serwis, który w poprzedni wtorek roztrwonił zbudowaną przewagę i zaledwie zremisował z PGE Energią Ciepła. Dziś poprzeczka wędruję o stopień wyżej, gdyż po drugiej stronie barykady staję MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Beniaminek po porażce ze Spartą nie dał większych szans zarówno GALECO TEAM (5:2), jak i INTERII.PL (7:5). Jeśli jednak team Rafała Berety chce obronić drugą lokatę takie boje jak ten wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: 1

GALECO TEAM – INTERIA.PL

Matematyka wydaje się być bezwzględna dla INTERII.PL. „Redaktorzy” do bezpiecznego miejsca tracą obecnie osiem punktów i nawet najmniejsze potknięcie z GALECO TEAM zabierze im szansę na utrzymanie. „Niebiescy” znajdują się jednak w lekkim kryzysie, czego efektem są przegrane z MEBLOMIX&MAZUR TRUCK i MPO KRAKÓW. Team Mateusza Buryły ma już minimalne szanse by wskoczyć na podium, co sprawia, że żadna ze stron nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie