Sprawdzian Armatis-lc Polska!

Relativity – PGE Energia Ciepła

Na pierwsze punkty czeka wciąż Relativity. Zimowy debiutant przegrał wszystkie jedenaście spotkań, jednak dobra postawa zarówno przeciwko Armatis-lc Polska jak i Cognizant II może budzić odrobinę optymizmu. Poprawić humory po porażce z MEBLOMIX&MAZUR TRUCK spróbuję PGE Energia Ciepła. „Granatowi” zajmują wysokie drugie miejsce, z ogromną przewagą nad goniącym peletonem. Jeśli będą skrupulatnie punktować, powinni awansować na trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 2

Cognizant II – Total Fitness Concept

Po świetnym starcie lekki kryzys dopadł Total Fitness Concept. Zaledwie jedno „oczko” zdobyte w czterech ostatnich spotkaniach do maksimum skomplikowało kwestię walki o najwyższe cele. Powodów do radości nie ma też Cognizant II. Zimowy debiutant po wygranej nad Relativity uległ 0:3 IG. Obie ekipy potrzebują bezcennej wygranej, co zapowiada spore emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Hitachi – Armatis-lc Polska

Kapitalnie w 2020 roku radzi sobie Armatis-lc Polska. Trzy zwycięstwa i remis pozwoliły doświadczonej drużynie „wskoczyć” na najniższy stopień podium. Z tygodnia na tydzień lepiej radzi sobie również Hitachi. Zimowy debiutant oprócz remisu z Total Fitness Concept i IG pokonał Cognizant II. Team Dariusza Huzarka-Despradela stać na poprawienie wyniku z trzeciej kolejki, gdy przegrał 1:6, jednak o zgarnięcie pełnej puli będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: X2

IG – BanFood

W zgoła odmiennych humorach do batalii tej przystępują oba zespoły. Niesione dobrymi występami IG awansowało już na czwartą lokatę, a wygrane nad Relativity i Cognizant II nie mogą pozostać bez echa. Dziewiąty jest BanFood, który na triumf czeka od 12 grudnia. Drużyna w białych koszulkach przegrała pięć kolejnych spotkań, co sprawia, że również i dziś nie może stawiana być w roli faworyta!

NASZ TYP: 1

IAG GBS – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Bardzo ważne zwycięstwo odniósł w zeszły czwartek MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. „Czerwoni” pokonali 3:0 PGE Energię Ciepła, dzięki czemu powiększyli do dziewięciu serię kolejnych wygranych. Tym samym zimowy debiutant pozostaje na pierwszym miejscu, ze sporą przewagą nad goniącym peletonem. W nim zadomowił się IAG GBS. Gracze w szarych koszulkach pokonali BanFood, jednak mimo tego pozostają na szóstym miejscu. Każdy wywalczony przez nich dziś punkt w naszym odczuciu będzie sporym sukcesem!

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę