Sprawdzian "Bankowców"

Lundbeck – Axel Springer I

Potyczka dwóch zespołów, które na dobre zadomowiły się w środkowych rejonach klasyfikacji. Zarówno jedni jak i drudzy tracą już sporo do uciekającego podium i jeśli chcą jeszcze zachować szansę na awans musza dziś zgarnąć pełną pulę. Minimalnym faworytem wydaję się być Lundbeck, który pomimo wysokiej porażki z HedgeServ poradził sobie QVC Poland i Oponąfelga.pl. Na triumf od 12 czerwca czeka Axel Springer I. „Redaktorzy” muszą zmierzyć się ze sporym kryzysem i mało wskazuje, by ten został przerwany już dziś.

NASZ TYP: 1X

QVC Poland – Oponafelga.pl

Olbrzymi problem z ustabilizowaniem formy ma QVC Poland. Zawodnicy w białych koszulkach dobre występy przeplatują minimalnymi porażkami, co powoduje, że zajmują lokatę na najniższym stopniu podium. Dużo gorzej radzi sobie Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” pomimo triumfu nad Makro zajmują dopiero dziewiąte miejsce i jeśli szybko nie wysnują odpowiednich wniosków, mogą przegrać 4:2 tak jak w drugiej kolejce.

NASZ TYP: 1

HedgeServ – Teamtechnik

Po porażce z QVC Poland na właściwe tory powrócił Teamtechnik. Dziesięć punktów wywalczone w czterech ostatnich spotkaniach przywróciło „Niebieskim” wiarę w powrót na trzeci szczebel rozgrywkowy. Po sporym falstarcie na dobre rozpędził się również HedgeServ. Potwierdzeniem tych słów są triumfy nad walczącymi o wysokie miejsca Lundbeck i Canal+. Mimo wszystko to spadkowicz jest minimalnym faworytem, jednak spore emocje do końcowego gwizdka są gwarantowane!

NASZ TYP: X2

SOPEM – Makro

Oba zespoły w trwającym sezonie znajdują się na zgoła odmiennych biegunach ligowej klasyfikacji. Na czele z kompletem trzydziestu punktów ulokowało się SOPEM. Zawodnicy w czarnych koszulkach nie znaleźli jeszcze pogromcy, a bilans 55:25 musi budzić sporą dozę boiskowego respektu. Tym bardziej, że rywalem dziesiąte Makro, które oprócz jednego zwycięstwa przegrywało dziewięciokrotnie. W takiej sytuacji, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Canal+ - BNP Paribas

Z pewnością nie tak letni sezon wyobrażało sobie Canal+. Doświadczona drużyna przegrała trzy ostatnie spotkania i ma już tylko matematyczne szanse, by powalczyć o medalowe zdobycze. Rywalem w środowy wieczór dobrze spisujące się BNP Paribas. „Bankowcy” podzielili się ostatnio punktami z Axel Springer I, a dwie wcześniejsze minimalne porażki z faworyzowanymi SOPEM i QVC Poland ujmy przynosić nie mogą. W pierwszym boju padł remis. I teraz to prawdopodobny scenariusz, który wydaję się być dla nas możliwym rozwiązaniem.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie