Sprawdzian Sabre

PRESCIENT – Fluvius

Z pewnością nie tak zimowy sezon wyobrażał sobie PRESCIENT. Drużyna Dominika Paula przegrała trzy ostatnie mecze, spadając tym samym na odległe dziewiąte miejsce. W zgoła odmiennych humorach pierwsze tygodnie zimy wspomina Fluvius. Doświadczona drużyna podzieliła się ostatnio zdobyczą z ORLEN OIL, jednak wcześniejsze triumfy nad iCar II, ZasadąAuto.pl i Sabre pozwoliły zameldować się na najniższym stopniu podium. Ekipa Marcina Miarki ma wszystkie argumenty, by skutecznie walczyć o medale. Aby tego dokonać, „Błękitni” takie mecze jak ten wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: 2

iCar II – ES-SYSTEM

Lekka zadyszka dopadła spadkowicza z II Ligi. iCar II przegrał dwa ostatnie boje z Fluvius i Jacobs, tracąc tym samym miejsce na podium. Do górnej połowy klasyfikacji awansował zaś ES-SYSTEM. Zespół Piotra Chojki 2020 rok rozpoczął od pokonania Sii. Mimo tego wyniku powiększenie punktowego dorobku przez „Czarnych” wydaję się być dziś mało prawdopodobne.

NASZ TYP: 1

Sii – EC Engineering

Po upragnionej wygranej nad PRESCIENT do formy z początku sezonu powróciło Sii. „Błękitni” ulegli Sabre i ES-SYSTEM, pozostając tym samym na ostatnim, dziesiątym miejscu w tabeli. Odrobinę lepiej radzi sobie EC Engineering. Doświadczona drużyna 2020 rok rozpoczęła od wygranej, dzięki czemu awansowała na piątą lokatę. Kolejne zwycięstwo pozwoli zespołowi Roberta Kruka ruszyć w szalony pościg za ścisłą czołówką.

NASZ TYP: 2

ZasadaAuto.pl – Jacobs

Właściwe wnioski po porażce z ORLEN OIL wysnuł Jacobs. Zimowy debiutant pokonał PRESCIENT i iCar II, pozostając tym samym samodzielnym liderem III Ligi B. Do formy z poprzednich sezonów nie może nawiązać ZasadaAuto.pl. Doświadczony team ma problem z ustabilizowaniem dyspozycji, a brak stabilności sprawia, że team Mateusz Dróżdża zajmuje dopiero ósme miejsce. O jego poprawę będzie dziś niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Sabre – ORLEN OIL

Podziałem punktów zakończył się pierwszy mecz ORLEN OIL w 2020 roku. Tym samym doświadczona drużyna zajmuję drugie miejsce w tabeli tuż za prowadzącym Jacobs. Formę faworyta sprawdzi Sabre. Zimowy debiutant po sporym falstarcie rozpędził się na dobre, czego efektem są wygrane z Sii i ZasadąAuto.pl. Jeśli drużyna w biało-czerwonych strojach wciąż imponować będzie grą w defensywie, może pokusić się o sprawienie sporej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie