Sprawią niespodziankę?

Accenture – ZdrowePudełkowe.pl

Zwycięstwa, by już dziś świętować mistrzowski tytuł potrzebuje ZdrowePudełkowe.pl. Beniaminek ma cztery punkty przewagi nad Codewise i w czwartkowy wieczór spróbuję udowodnić, że w pełni zasługuję na złote medale. O brąz zaciekle walczy zaś Accenture. Rodrigo Flores i spółka mają tyle samo punktów co trzeci DIAMOND, a ostatnia wygrana bez straty gola ze Sterling Outsourcing pozwala mieć nadzieję, że zobaczy dziś ciekawe i wyrównane widowisko.

NASZ TYP: X2

Sterling Outsourcing – HSBC

W zgoła odmiennych humorach do batalii tej przystępują oba zespoły. HSBC jest siódmy i pozostanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym, Sterling Outsourcing zaś po sezonie powraca do III Ligi. W premierowym boju 2:0 wygrał zespół Marka Kozery. Powtórka jest wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: 2

Capita – ZasadaAuto.pl

Z pewnością do udanych kończącego się sezonu nie może zaliczyć ZasadaAuto.pl. Beniaminek z zaledwie siedmioma wywalczonymi punktami zamyka ligową stawkę i jest już pewny powrotu na czwarty szczebel rozgrywkowym. O piąte miejsce walczy wciąż Capita. Adam Bielski i spółka ulegli w zeszły czwartek 4:2 HSBC, jednak jeśli wygrają dwa pozostałe boje zakończą zmagania w górnej połowie klasyfikacji.

NASZ TYP: 1

DIAMOND – APLA

Na odpieraniu zaciekłych ataków Accenture musi skupić się DIAMOND. Zawodnicy w białych koszulkach ulegli ostatnio Nidec, tracąc tym samym szansę na srebrne medale. Pewna spadku jest natomiast APLA. Marcin Porada i spółka w poprzednich tygodniach pokazali się z bardzo dobrej dyspozycji, co pozwala wierzyć, że również i dziś ambitnie przeciwstawią się wyżej notowanemu przeciwnikowi.

NASZ TYP: 1X

Codewise – Nidec

Ostatnia porażka DIAMOND sprawiła, że Codewise jest bardzo bliskie zgarnięcia srebrnych medali. Dziś zmierzy się z walczącym o piąte miejsce Nidec. Beniaminek jest już pewny utrzymania na trzecim szczeblu rozgrywkowym i w czwartkowy wieczór powalczy, by udanie zakończyć letnie zmagania.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę