Srebro dla Jacobs?

Fluvius – HSBC

Remis z ORLEN OIL sprawił, że Fluvius ma wciąż szanse na utrzymanie na trzecim szczeblu rozgrywkowym. Aby tego dokonać „Błękitni” muszą pokonać wyżej notowane HSBC i wyczekiwać jednocześnie potknięcia BWI Group. Już pierwsza część tego planu wydaję się bardzo trudna, bowiem team Marcina Kozery ma wciąż szansę wyprzedzić drugi Jacobs. Mimo tego gracze w biało-czerwonych strojach mają za sobą bardzo udane letnie rozgrywki, a nawet ewentualne brązowe medale odbierać należy jako spory sukces.

NASZ TYP: X2

SOPEM – Jacobs

Upragnione przełamanie w poprzednim tygodniu wywalczył SOPEM, który pokonał 2:0 Prisjakt. Pomimo tego Mieczysław Stępień i spółka nie mają już szans na medalowe lokaty i zadowolić się muszą czwartym miejsce w tabeli. Na pozycji wicelidera pomimo porażki z BWI Group pozostaje Jacobs. „Niebiescy” w siódmej kolejce triumfowali 4:1 i dziś dołożą wszelkich starań, by powtórzyć ten wyborny rezultat.

NASZ TYP: X2

Polplast – BWI Group

Lekki kryzys w końcowej fazie sezonu dopadł Polplast. Pewny już mistrzostwa team Rafała Brasia uległ zarówno firmie Prisjakt jak i HSBC i dziś spróbuję udanie zakończyć letnie batalię. Nie będzie to łatwe, gdyż o utrzymanie walczy wciąż BWI Group. „Niebiescy” mają co prawda minimalną przewagę nad strefą spadkową, jednak w przypadku swojej porażki wyczekiwać muszą przegranej firmy Fluvius. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

Prisjakt – ORLEN OIL

Zaledwie pięć punktów wywalczone w czterech ostatnich spotkaniach sprawiło, że Prisjakt definitywnie stracił szansę na medalowe zdobycze. Beniaminek gra jednak przyjemny dla oka futbol i dziś powalczy o czwarte miejsce w tabeli. Rywalem zamykający tabelę ORLEN OIL. Zawodnicy w czerwonych koszulkach po wygranej nad SOPEM zaledwie zremisowali z firmą Fluvius i są już pewni spadku na czwarty szczebel rozgrywkowy. Spodziewamy się bardziej wyrównanego widowiska niż w siódmej kolejce, jednak kolejny triumf wyżej notowanej ekipy to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie