Starcie sezonu?!

Euroclear – SolarWinds

Po porażce z ANSWEAR.COM (3:6) i spadku na piąte miejsce w tabeli, Euroclear w meczu z SolarWinds będzie chciał wrócić na właściwe tory. ,,Czarni’’ nie mają łatwego zadania, o czym doskonale przekonali się w czerwcu, kiedy po czterdziestu minutach walki wygrali z najbliższym rywalem nieznacznie (3:2). Paweł Rajca i jego koledzy plasują się w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca tracą trzy punkty. Dodatkowej mobilizacji przed dzisiejszym pojedynkiem nie potrzebują.

NASZ TYP: 1

Sappi – iCar II

Sappi po trzynastu kolejkach jest na trzecim miejscu, ale apetyty Piotrka Forysia i spółki na pewno są większe. Przed ,,Niebieskimi’’ mecz z iCarem II, który póki co plasuje się tuż nad strefą spadkową i w pierwszej rundzie przegrał z Sappi (3:5). Faworytem tej pary wydaje się być jeden z kandydatów do medalu, ale ,,Taksówkarze’’ nie raz pokazali, że potrafią wyżej notowanemu oponentami napsuć sporo krwi, a już na pewno będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po laniu, jakie otrzymali tydzień temu od Infosys Consulting (4:13)!

NASZ TYP: 1

FREE NOW – Dedax

Równo o godzinie dwudziestej rozpocznie się najciekawiej zapowiadające się starcie w ramach czternastej kolejki! Naprzeciw siebie staną zawodnicy lidera i wicelidera! Stawka tego meczu jest wysoka. Kto wie, być może od rezultatu meczu FREE NOW – Dedax zależeć będzie, która z tych ekip we wrześniu świętować będzie mistrzostwo II Ligi A. W pierwszym starciu minimalnie lepsi byli ,,Taksówkarze’’ (4:3). Czy utrzymają fotel lidera? Dedax dołoży wszelkich starań, aby ich zdetronizować.

NASZ TYP: 1

Morele.net – ANSWEAR.COM

W czerwcu minimalnie lepsi byli gracze ANSWEAR.COM (3:2). Od ostatniego meczu minęło sporo czasu. ,,Czarni’’ walczą o medal, a morele.net musi martwić się o drugoligowy byt. Tak naprawdę, jedną nogą jest już prawie w niżej lidze. Do bezpiecznego miejsca ,,Biało-czerwoni’’ tracą już jedenaście punktów i jeśli nie zaczną regularnie powiększać swojego dorobku, dość szybko pożegnają się z II Ligą A. Przemek Zapart i jego koledzy nie wyobrażają sobie, aby dzisiejszy mecz zakończył się inaczej, niż ich wygraną.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie