Starzy dobrzy znajomi!

I LIGA B:

Codewise – Estate Dealer

Z wielkimi nadziejami na piłkarskie boiska powraca Estate Dealer. Zawodnicy w białych koszulkach wygrali cztery z pięciu dotychczasowych spotkań i zostali samodzielnym liderem II Ligi D. O utrzymanie walczy zaś Codewise. Team Andrzeja Kozubowskiego odniósł bardzo ważne zwycięstwo z Interem Kraków. Jeśli i tym razem zaprezentuję się równie wybornie w ofensywie może pokusić się o sprawienie sporej niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Waleczne Serca – Sparta

Lekki kryzys dopadł Waleczne Serca. Porażki z DIAMOND i Baukrane sprawiły, że doświadczony team zadomowił się w strefie spadkowej. Pomimo przegranych z MEBLOMIX&MAZUR TRUCK (1:2) i Interem Kraków (2:5) na podium pozostała Sparta. Jeśli jednak team Rafała Kędziora marzy o skutecznej walce o medale nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. Emocje gwarantowane!

NASZ TYP: X2

Inter Kraków – Baukrane

Obie drużyny grały ze sobą już sześciokrotnie, a aż cztery razy wygrywał Inter Kraków. Dziś Rodrigo Flores i spółka znajdują się w bardzo trudnym boiskowym położeniu. Zespół ten ma ogromny problem z ustabilizowaniem formy, a zaledwie pięć „oczek” wiąże się z miejscem w strefie spadkowej. Po zwycięstwach z Codewise i Walecznymi Sercami wiatr w żagle złapało Baukrane. Jeśli team Łukasza Zatonia podtrzyma dobrą passę to zdecydowanie może w czwartkowy wieczór dołączyć do walki o medale. W naszym odczuciu jest to prawdopodobny scenariusz!

NASZ TYP: X2

DIAMOND – MEBLOMIX&MAZUR TRUCK

Potyczka sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Miejsce na najniższym stopniu podium zajmuję MEBLOMIX&MAZUR TRUCK, o „oczko” niżej sklasyfikowany jest DIAMOND. „Czerwoni” po wysokiej porażce z Estate Dealer (4:11) na zakończenie 2020 roku wyszarpali triumf Sparcie (2:1). Porażkę z liderem ponieśli zaś Łukasz Bator i spółka. Bardzo trudno wskazać zdecydowanego faworyta, co sprawia, że typujemy remis!

NASZ TYP: X

---------

II LIGA D:

AMARA – Chemobudowa Kraków

Mecz, którego stawką jest pozostanie w walce o medale. Obecnie oba teamy znajdują się na miejscach tuż za podium, jednak do czołówki tracą kilka punktów. Kolejne potknięcie może okazać się już opłakane w skutkach. Bardzo dobrze na zakończenie poprzedniego roku pokazała się AMARA, która wyrwała remis faworyzowanemu ProEko. Lekcję futbolu od Nokii zebrała zaś Chemobudowa Kraków. Czy „Niebiescy” wysnują odpowiednie wnioski i w czwartkowy wieczór powiększą swój dorobek?

NASZ TYP: 1X

ProEko – CMI

Starcie starych dobrych znajomych. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w poprzednim sezonie, a złote medale w III Lidze E padły łupem ProEko. Obecnie minimalnie więcej powodów do radości ma CMI. „Biało-Czerwoni” nie zaznali jeszcze smaku porażki, a ostatnia wygrana 9:2 nad Vicenti potwierdziła wysokie aspirację. Czy Paweł Latała i spółka "poprawią się" po remisie z AMARĄ (4:4) i zgarną pełną pulę? Emocje aż do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

Vicenti - Amway GBS

Potyczka dwóch zespołów, które zadomowiły się obecnie w strefie spadkowej. W ogromnym kryzysie znajduję się Amway GBS, który do tej pory nie zdobył nawet punktu. Trzy „oczka” za zwycięstwo nad Chemobudową Kraków ma na swoim koncie Vicenti. Zawodnicy w białych strojach zagrali jednak kilka dobrych potyczek, w których zabrakło im odrobiny boiskowego szczęścia. Jeśli poprawią swoją grę w ofensywie mogą opuścić obiekt przy ulicy Dekerta bogatsi o bezcenny triumf.

NASZ TYP: 1

Nokia – Sabre

Szybko na I Ligowe boiska pragnie wrócić Nokia. „Granatowi” pokonali 9:1 Chemobudowę Kraków, dzięki czemu pozostają na pierwszym miejscu w tabeli. Ze zmiennym szczęściem radzi sobie zaś Sabre. „Czerwoni” potrafili zremisować z CMI, by później wysoko ulec wspominanej Chemobudowie. Jakiego beniaminka zobaczymy dziś? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, jednak wydaję się, że o poprawę dorobku będzie niesłychanie trudno!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie