Stawką podium!

FedEx – TTEC

W rywalizacji o złote medale pozostaje FedEx. Doświadczona drużyna zajmuje obecnie wysokie drugie miejsce i jest już bardzo blisko wywalczenia miejsca na podium. Dolną połowę klasyfikacji otwiera zaś TTEC. Enes Epekinci i spółka po pięciu kolejnych porażkach pokonali 4:2 Consultronix. Mimo wszystko o podtrzymanie dobrej serii zawodnikom w niebiesko-czarnych pasach będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Consultronix – LED Labs

Z pewnością nie tak ostatnie tygodnie wyobrażał sobie Consultronix. Sześć kolejnych porażek spowodowało, że „Pomarańczowi” znaleźli się na ostatnim, dziesiątym miejscu. Odrobinę lepiej radzi sobie LED Labs. Team Arkadiusza Klupy uległ co prawda 1:12 faworyzowanemu FedEx, jednak wcześniejsze triumfy nad TTEC i Clico pozwalają wierzyć w zadowalające rozstrzygnięcie.

NASZ TYP: X2

TDEC – Prisjakt

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie TDEC. Drużyna Jerzego Kozioła dobre występy przeplata zdecydowanymi porażkami, co sprawia, że zadomowiła się w środkowych rejonach klasyfikacji. O złoto walczy zaś Prisjakt. Doświadczona ekipa wygrała 12 z 15 potyczek i w pełni zasłużenie prowadzi w tabeli. Jeśli wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, może powtórzyć wynik z siódmej kolejki (9:1).

NASZ TYP: 2

Tecnocasa – PKO Bank Polski

Mecz, którego stawką może okazać się lokata na podium! Obecnie na trzecim miejscu z trzypunktową przewagą znajduję się PKO Bank Polski. Co jednak ważne, czwarta Tecnocasa rozegrała o jeden mecz mniej. Obie drużyny mają sporo powodów do radości w ostatnich tygodniach. „Bankowcy” nie przegrali od sześciu zmagań, a w trzech kolejnych nie stracili nawet gola. Team Tomasza Wójciaka natomiast wygrał boje z Clico, TTEC i IBM SWG. Remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie