Stawką podium!

Makro – E-REMONTY

Ze zmiennym szczęściem radzi sobie do tej pory doświadczone Makro. „Niebiescy” zdobyli cztery punkty, a zeszłotygodniowy remis 2:2 z ICEO dał nadzieję na włączenie się do walki o medale. Dziś poprzeczka wędruję przynajmniej o poziom wyżej, gdyż przeciwnikiem liderujące E-REMONTY. Letni debiutant wygrał wszystkie trzy potyczki i z imponującym bilansem 33:6 zdecydowanie prowadzi w stawce. W takiej sytuacji wydaję się, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Total Fitness Concept – EC Engineering

Po dotkliwej porażce 3:11 z E-REMONTY wygraną walkowerem nad TE Connectivity dopisał do swojego konta Total Fitness Concept. Pogromcę po dwóch triumfach znalazł zaś EC Engineering. Doświadczona ekipa uległa 2:11 Nidec i dziś zrobi wszystko, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Trudno wskazać w parze tej zdecydowanego faworyta, co zapowiada ogromne emocję aż do końcowego gwizdka! Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: X

ICEO – Nidec

Po dwóch porażkach pierwszy punkt wywalczyło ICEO. „Czerwoni” zremisowali z Makro, dzięki czemu opuścili ostatnie miejsce w tabeli. O kolejną zdobycz będzie jednak niesłychanie trudno, gdyż po drugiej stronie barykady staję Nidec. Spadkowicz z II Ligi pewnie pokonał 11:2 EC Engineering. Wyborna forma ofensywnego duetu Jakub Pluciński – Tadeusz Pytraczyk może okazać się kluczowa w kwestii walki o najwyższe cele. Dziś natomiast powinna zapewnić pełną pulę i zadomowienie się na dobre w ścisłej czołówce!

NASZ TYP: 2

Revolut – TE Connectivity

Dobre wrażenie po pierwszych tygodniach pozostawił po sobie Revolut. Team Jerzego Czerkasa zdobył co prawda zaledwie trzy punkty, jednak dobra postawa Wahiba Hassouni daję nadzieję na powiększenie dorobku. Tym bardziej, że przeciwnikiem zamykający stawkę TE Connectivity. Letni debiutant przegrał wszystkie trzy potyczki i niewiele wskazuję na to, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie