Świąteczne granie

I LIGA B:

Dragon – Treko-Laser

Spotkanie, którego stawką jest miejsce na podium I Ligi B. Obecnie trzecią lokatę zajmuję Treko-Laser. „Bordowi” skomplikowali sobie walkę o najwyższe cele, ulegając ostatnio Epamowi. Lekki kryzys dopadł również Dragon. Gracze w granatowych koszulkach w dwóch potyczkach zdobyli zaledwie „oczko” za remis z Alexmannem. W pierwszym meczu team Kamila Rzepisko wygrał 7:1. Tym razem spodziewamy się sporych emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Tomasza 20 Resto Bar – TechnipFMC

Dwa pewne zwycięstwa nad MPO Kraków i Nokią pozwoliły Tomasza 20 Resto Bar nie tylko utrzymać pozycje lidera, ale i sporą przewagę nad goniącym ligowym peletonem. Powodów do radości nie ma natomiast doświadczone TechnipFMC. „Fioletowi” przegrali trzy ostatnie spotkania i niebezpiecznie blisko zbliżyli się do strefy spadkowej. Obecnie team Dawida Rybczyńskiego jest szósty, jednak ma tyle samo punktów co siódmy Alexmann i ósma Nokia. Jeśli więc szybko nie pokusi się o przełamanie, czeka go zażarta walka o utrzymanie.

NASZ TYP: 1

II LIGA D:

Accenture – Codewise

Trudne zadanie czeka dziś Codewise. Team Andrzeja Kozubowskiego pokonał ostatnio Capitę i za sprawą porażki DIAMOND „wskoczył” na drugą lokatę. Bardzo dobrze w ostatnich tygodniach radzi sobie również Accenture. Rodrigo Flores i spółka w czterech bataliach zdobyli aż dziesięć punktów i nie dość, że na dobre oddalili się od strefy spadkowej, to nieoczekiwanie znaleźli się tuż za podium. Stać ich również i dziś na sprawienie sporej sensacji, jednak nie będzie to zadanie proste.

NASZ TYP: X2

Capita – DIAMOND

Z pewnością nie tak poprzednią kolejkę wyobrażały sobie oba doświadczone zespoły. Capita po ciekawym meczu minimalnie uległa Codewise, zaprzepaszczając tym samym szansę na dogonienie czołówki, DIAMOND nie potrafił przeciwstawić się ZdrowePudełkowe.pl przegrywając aż 0:7. Dziś oba teamy zaciekle walczyć będą o powrót na zwycięską ścieżkę. Minimalnym faworytem wydaję się być wyżej notowana drużyna, jednak team Adama Bielskiego udowadniał już kilkukrotnie, że w piłkę grać potrafi.

NASZ TYP: X2

III LIGA E:

Alfa Laval – IAG GBS

Zdecydowaną porażkę z GALECO TEAM poniosła w poprzedni czwartek Alfa Laval. Zespół Grzegorza Okońskiego wciąż czeka na premierowe punkty i o upragnione przełamanie będzie dziś w naszym odczuciu niesłychanie trudno. Rywalem bowiem doświadczone IAG GBS, które ma jeszcze w głowie triumf 6:2 nad LEB Labs. Zawodnicy w szarych koszulkach wciąż mają jeszcze szansę na włączenie się do walki o medale, lecz aby tego dokonać boje takie jak ten wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: 2

PGE Energia Ciepła – GALECO TEAM

Potyczka zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej tabeli. Pozycję wicelidera okupuję GALECO TEAM. Zespół Macieja Pająka po porażce 1:6 z Business Elite pokonał pewnie Alfa Laval, nie tracąc przy tym nawet gola. Na zwycięstwo od 4 lipca czeka PGE Energia Ciepła. „Granatowi” w czterech poprzednich meczach zdobyli zaledwie dwie bramki, co i tym razem nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 2

III LIGA F:

LGBS – IP GBSC

Bardzo ważne dla układu tabeli III Ligi F spotkanie. W lepszych humorach do zmagań tych przystępuje znajdujące się na najniższym stopniu podium IP GBSC. „Seledynowi” zgromadzili do tej pory o dwa punkty więcej, a ostatnio zatrzymali faworyzowany HCL Poland. Porażki z PKO Bankiem Polskim i Armatis-lc Polska utrudniły zaś do maksimum walkę o najwyższe cele LGBS. Zawodnicy w granatowych strojach złapali sporą zadyszkę i jeśli marzą jeszcze o powrocie na trzeci szczebel rozgrywkowy w batalii takiej jak ta nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X2

Armatis-lc Polska – HCL Poland

Tempa nie zwalnia Armatis-lc Polska! Pięć kolejnych zwycięstw pozwoliło graczom w białych koszulkach awansować na szóste miejsce i dołączyć do goniącego ścisłą czołówkę peletonu. Pozycję lidera pomimo przegranej z IP GBSC wciąż utrzymało HCL Poland. Były II Ligowiec zrobi więc dziś wszystko, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy i utrzymać prowadzenie w klasyfikacji III Ligi F.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę