Sygnity zaskoczy?

Gravier – Canal+

Szóste kolejne zwycięstwo odniósł w poprzedni poniedziałek Gravier. „Złoci” w pokonanym polu pozostawili GAIN Capital, nie tracąc przy tym nawet bramki. Z dobrej strony w 2020 roku prezentuję się również Canal+. Zespół Norberta Bocheńskiego zdobył aż siedem punktów, remisując tylko z Sygnity. W premierowym boju górą okazała się drużyna Dawida Pałki, która wygrała 5:3. Spore emocje i tym razem gwarantowane!

NASZ TYP: 1X

REN-BET – GAIN Capital

Czy REN-BET podobnie jak w pierwszej kolejce pokona zimowego debiutanta? Drużyna Rafała Woźniaka przegrała cztery ostatnie mecze i dziś spróbuję przypomnieć, że w piłkę grać potrafi. Jest to możliwe, bowiem GAIN Capital znajduję się w sporym kryzysie. „Błękitni” zdobyli do tej pory zaledwie cztery „oczka”, a bilans bramkowy 19:45 nie może budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

Transporeon – Amway

Mecz drużyn zamykających ligową klasyfikację. Na dziesiątym miejscu znajduję się Amway. Drużyna Tomasza Galiszewskiego oprócz remisu z GAIN Capital przegrała pozostałe osiem spotkań. Jeden triumf na swoim koncie ma Transporeon. Szymon Przeklasa i spółka pokonali w pierwsze kolejce… swojego dzisiejszego przeciwnika. Mimo wszystko wydaję się, że „Różowi” z tygodnia na tydzień wyciągają właściwe wnioski, co sprawia, że nie podejmujemy się wskazania triumfatora tej potyczki.

NASZ TYP: X

Majorel – Columbus Energy

Na ten dzień od pierwszej kolejki czeka Columbus Energy. Wtedy „Pomarańczowi” przegrali 0:3. Dziś zrobią wszystko, by zrewanżować się głównemu przeciwnikowi w walce o złoto. Ekipa Michała Gądka wygrała osiem kolejnych spotkań, Majorel zaś w czasie tym uległ tylko Gravier. Jasnym jest, że wygrana przybliży zarówno jednych jak i drugich do mistrzowskiego tytułu. Stawiamy na remis, spodziewając się emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Sygnity – Axel Springer

Pomimo ostatniej porażki z Columbus Energy spore apetyty na medale ma wciąż Axel Springer. „Redaktorzy” spadli na czwarte miejsce, jednak tracą zaledwie dwa punkty do trzeciego Gravier. W środku stawki pozostaję Sygnity. Zespół Piotra Szweda rozpędza się jednak z tygodnia na tydzień, czego dowodem jest siedem „oczek” wyszarpane w 2020 roku. Dziś zadanie trudne, jednak „Niebiescy” mogą pokusić się o sprawienie niespodzianki.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie