Szybka okazja do rewanżu!

Luxoft – HedgeServ

Po dwóch porażkach ważne zwycięstwo odniósł w zeszłą środę Luxoft. „Niebiescy” pokonali SMA Magnetics, „wskakując” tym samym na szóste miejsce w tabeli. O pozycję niżej sklasyfikowany jest HedgeServ. Team Kamila Kotyli po remisie z Tecnocasą musiał uznać wyższość Vicenti. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

IBM SWG – Tecnocasa

Bardzo ważne dla walki o medale spotkanie w III Lidze D. Premierowa potyczka zakończyła się zdecydowanym triumfem Tecnocasy. Team Tomasza Wójciaka ma jednak ogromny problem z ustabilizowaniem formy, co sprawia, że zajmuję odległe piąte miejsce w tabeli. Jeśli „Biało-Zieloni” marzą jeszcze o podium nie mogą pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Nie będzie to łatwe, gdyż po drugiej stronie barykady staję wicelider – IBM SWG. „Niebiescy” po triumfie nad Amway podzielili się zdobyczą z PKO Bankiem Polskim i dziś zrobią wszystko, by zapewnić sobie dającą awans na trzeci szczebel rozgrywkowy lokatę.

NASZ TYP: 1X

Amway – Vicenti

Bardzo szybko terminarz daję szansę na rewanż firmie Amway. Gracze w różowych koszulkach w poniedziałek ulegli 4:1 Vicenti. Jak będzie teraz? Team Claudio Timpano legitymuję się wyborną serią trzech kolejnych triumfów, która pozwoliła wskoczyć na najniższy stopień podium. Ścisk w czołówce sprawia jednak, że były II Ligowiec ma zaledwie „oczko” przewagi nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem. Emocje aż do ostatniego gwizdka arbitra gwarantowane!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie