„Taksówkarze” przystopują beniaminka?

Sław-Mont – JR Holding

Potyczka zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele z siedmioma punktami znajduję się Sław-Mont, zaledwie jedno „oczko” zgromadził JR Holding. „Zielono-Czarni” wciąż nie zaznali jeszcze smaku wygranej, a porażki z iCarem i FORMATem nie mogą budzić zbytniego optymizmu.

NASZ TYP: 1

FREE NOW – MPEC

Problem z ustabilizowaniem formy ma FREE NOW. Beniaminek do tej pory oprócz wygranej nad Dedaxem legitymuję się taką samą liczbą remisów i porażek. Cztery punkty pozwoliły obecnie znaleźć się tuż nad strefą spadkową, jednak zespół Kamila Beniowskiego musi mieć się na baczności przed zaciekłymi atakami innych drużyn. O medalach marzy MPEC. „Fioletowi” przegrali co prawda z iCarem, jednak triumfy nad TESCO i MooMoo pozwalają w drużynie Patryka Tomczyka upatrywać faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: X2

CB Aluminium – iCar

Hit piątej serii gier! Naprzeciw siebie staną bowiem dwie zainteresowane walką o najwyższe cele drużyny. O porażce z premierowej odsłony na dobre zapomniał już iCar. „Taksówkarze” w pokonanym polu pozostawili MPEC i JR Holding, dzięki czemu rzucili się w pościg za ścisłą czołówką. Jedno „oczko” więcej ma na swoim koncie CB Aluminium. Beniaminek triumfował w poprzedni poniedziałek nad faworyzowanym FORMATem udowadniając, że awans nie był dziełem przypadku. Stawiamy na remis, spodziewając się kapitalnego widowiska.

NASZ TYP: X

MooMoo – TESCO

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż MooMoo. Ekipa Piotra Chamerlińskiego po porażce z MPEC dwukrotnie zaciekle walczyła o wymarzone przełamanie, co kończyło się remisami ze Sław-Montem i FREE NOW. Czy dziś postawi przysłowiową kropkę nad „i”? Jest to prawdopodobny scenariusz, bowiem rywalem mające problem z ustabilizowaniem formy TESCO. Zespół Łukasza Czeluśniaka pokonał co prawda FREE NOW, jednak przegrana 2:3 z MPEC pozostawia spory niedosyt.

NASZ TYP: X

Dedax – FORMAT

Czarne chmury zbierają się nad Dedax’em. Zespół Dariusza Dębosza przegrał wszystkie trzy mecze i jako jedyny legitymuję się zerowym dorobkiem punktowym. Czy beniaminek powalczy o przełamanie przeciwko FORMATowi? Dariusz Jania i spółka na dobre zadomowili się na ligowym podium i zrobią wszystko, by nie spaść z niego aż do końca zimowych batalii. Stawiamy, że to „Czarni” opuszczą balon przy ulicy Dekerta z pełną pulą, poprawiając sobie w pełni humory po przegranej z CB Aluminium.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę