"Taksówkarze" wskoczą na podium?

Sabre – EC Engineering

Mecz dwóch drużyn z dolnych rejonów klasyfikacji. Na wygraną od siódmego stycznia czeka Sabre. Zimowy debiutant w czterech kolejnych meczach zdobył zaledwie jedno „oczko” i dziś spróbuję pokonać EC Engineering. Gracze w czarnych koszulkach przerwali złą serię przeciwko ES-SYSTEM. Jeśli team Roberta Kruka utrzyma swoja formę w ofensywie, może przedłużyć dobrą passę.

NASZ TYP: X2

Sii – Jacobs

Bardzo ważne zwycięstwo odniósł w poprzedni wtorek Jacobs. Zimowy debiutant powetował sobie tym samym wcześniejszą porażkę z iCar II i zajmuje wysokie drugie miejsce w tabeli. Stawkę zamyka zaś Sii. „Błękitni” byli bardzo blisko przerwania serii dwóch porażek, jednak po ciekawym boju ulegli 4:5 ZasadzieAuto.pl. W sytuacji tej, faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

PRESCIENT – ZasadaAuto.pl

Po trzech zwycięstwach pogromcę znalazł PRESCIENT. Team Dominika Paula uległ ORLEN OIL, nie strzelając przy tym nawet gola. W dużo lepszych humorach do batalii tej przystępuje ZasadaAuto.pl. Spadkowicz z II Ligi pokonał ES-SYSTEM, Sabre i Sii, wskakując do górnej połowy klasyfikacji. Kluczowe może okazać się boiskowe doświadczenie, a skuteczny rewanż za porażkę 3:5 z trzeciej kolejki to możliwe rozwiązanie.

iCar II – ORLEN OIL

Najciekawsze spotkanie dwunastej kolejki. Tuż za podium ulokował się iCar II. „Taksówkarze” pokonali Jacobs i Sabre i dziś spróbują zatrzymać ORLEN OIL. Zawodnicy w czerwonych koszulkach po porażce z Fluvius nie dali większych szans PRESCIENT. Dzięki temu znajdują się na najwyższym stopniu podium, a pozycję lidera spróbują utrzymać do końca sezonu. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: X

ES-SYSTEM – Fluvius

Problem z ustabilizowaniem formy ma ES-SYSTEM. Team Piotra Chojki po wygranej nad Sii uległ EC Engineering, tracąc tym samym definitywnie szansę, by dogonić ścisłą czołówkę. Na najniższym stopniu podium pozostaje Fluvius. „Błękitni” mają jeszcze w pamięci ostatnią przegraną z Jacobs, nie strzelając przy tym nawet gola. Zespół Marcina Miarki zrobi więc wszystko, by udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy.