"Taksówkarze" znów zatriumfują?

Sabre – EC Engineering

Jeden punkt w pierwszym meczu wywalczyło EC Engineering. Zespół Roberta Kruka podzielił się zdobyczą z ES-SYSTEM i o premierową wygraną powalczy z Sabre. „Czerwoni” na inaugurację dostali sporą lekcję futbolu od doświadczonego iCar II, przegrywając aż 4:9. O przełamanie w dniu dzisiejszym będzie równie trudno!

NASZ TYP: X2

Sii – Jacobs

Kapitalnie swoją przygodę z rozgrywkami rozpoczął Jacobs. „Granatowi” po pełnym walki meczu pokonali 4:3 Fluvius. Tyle szczęścia nie miało Sii. Zawodnicy w błękitnych koszulkach nie potrafili przeciwstawić się doświadczonej ZasadzieAuto.pl, ulegając 4:6. Team Przemysława Kota udowodnił tym samym, że w piłkę grać potrafi, co pozwala upatrywać w nim faworyta!

NASZ TYP: X2

PRESCIENT – ZasadaAuto.pl

Minimalną porażkę w pierwszej serii gier odnotował PRESCIENT. „Zieloni” ulegli ORLEN OIL i dziś spróbują udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy. Nie będzie to proste, bowiem po drugiej stronie barykady staję ZasadaAuto.pl. Spadkowicz z II Ligi sezon rozpoczął od wygranej nad Sii. Tym razem stawiamy remis, spodziewając się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: X

iCar II – ORLEN OIL

Spotkanie dwóch doświadczonych ekip, którego stawką jest pozycja lidera III Ligi B. iCar II pewnie pokonał Sabre, ORLEN OIL zaś po pełnym emocji meczu zatrzymał PRESCIENT. W kapitalnej dyspozycji znajduję się ofensywny duet – Stach, Pyciński. Jeśli napastnicy „Taksówkarzy” zagrają równie skutecznie dziś, mogą zgłosić swój poważny akces do walki o złoto.

NASZ TYP: 1X

ES-SYSTEM – Fluvius

Remis z EC Engineering na początek swojej przygody z III Ligą B odnotował ES-SYSTEM. Czy zespół Piotra Chojki powiększy swój dorobek przeciwko Fluviusowi? Marcin Miarka i spółka minimalnie przegrali z Jacobs. Plusem „Błękitnych” może okazać się jednak doświadczenie, a dobra forma strzelecka kapitana kluczem do sukcesu!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę