Tarapaty faworyta?

ProEko – AMARA

Od mocnego uderzenia rozpoczynamy dziewiątą kolejkę III Ligi E. Na początek czeka nas bowiem starcie dwóch doświadczonych zespołów. Sporo emocji przyniosła już premierowa batalia, kiedy to ProEko wygrało 6:4 z AMARĄ. Zespół Pawła Latały w ostatnich tygodniach pokonywał firmy Madejski i CREADIS, dzięki czemu pozostaje na pozycji wicelidera III Ligi E. Trzecia jest ekipa Marcina Bąbały. Walkę o najwyższe cele utrudniły co prawda przegrane z CMI i Armatis-lc Polska, a ewentualne kolejne potknięcie może okazać się już opłakane w skutkach!

NASZ TYP: 1X

Madejski – Oponafelga.pl

Ogromny problem z ofensywą ma w tym sezonie Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” nie mogą poradzić sobie z bramkarzem rywala i ostatnio do siatki przeciwników trafili 30 lipca (2:7 z AMARĄ). Czy sytuację tą wykorzysta firma Madejski? Letni debiutant postawił bardzo trudne warunki liderującemu CMI, ulegając zaledwie 5:6. Zawodnicy w białych koszulkach udowodnili jednak wielokrotnie, że w piłkę grać potrafią, co sprawia, że są dla nas faworytem do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1

BNP Paribas – CREADIS

Po dwóch porażkach z firmami Madejski i Armatis-lc Polska prawdziwy strzelecki festiwal w poprzedni czwartek urządził sobie BNP Paribas. „Zieloni” pokonali 13:0 Oponęfelga.pl i pozostali w walce o brązowe medale. Na błąd nie może pozwolić sobie CREADIS. Maciej Roga i spółka zajmują szóste miejsce w tabeli, a ostatnia przegrana z ProEko skomplikowała marzenia o wyczekiwanym awansie. W premierowym meczu 3:2 zwyciężył team Piotra Knapika. Stawiamy na powtórkę tego wyniku!

NASZ TYP: 1X

CMI – Armatis-lc Polska

Fenomenalnie w tym sezonie radzi sobie CMI. Sześć kolejnych triumfów pozwoliło Piotrowi Kwiloszowi i spółce na dobre zadomowić się na pozycji lidera. Co jednak ciekawe, były II Ligowiec przegrał do tej pory zaledwie raz – właśnie z Armatis-lc Polska. Team Daniela Banasika wygrał trzy ostatnie boje, a brak straconego gola z AMARĄ może budzić sporo optymizmu. Spodziewamy się ogromnych emocji i walki o pełną pulę aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie