TDEC "wskoczy" na podium?

Hays – TeleTech

Bardzo ważne zwycięstwo odniósł w poprzednią środę Hays, który pokonał IBM SWG. Była to druga kolejna wygrana „Błękitncyh”, dzięki czemu doświadczony zespół opuścił na dobre dolne rejony klasyfikacji III Ligi D. Tam pozostaje TeleTech. Gracze w białych koszulkach w pięciu meczach zdobyli zaledwie trzy „oczka” i wiele wskazuje na to, że dziś nie powiększą swojego punktowego dorobku.

NASZ TYP: 1

TDEC – Clico

Ogromnym pozytywnym zaskoczeniem letniego sezonu jest z pewnością TDEC. Gracze w czarnych strojach wygrali trzy z ostatnich czterech spotkań, dzięki czemu zameldowali się w ścisłej czołówce III Ligi D. Na dnie stawki ulokowało się Clico. Doświadczony zespół pokonał groźne SC – IT Consulting, udowadniając, że w piłkę grać potrafi. Mimo wszystko, to zespół Jerzego Kozioła jest minimalnym faworytem, jednak spodziewamy się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: 1X

Axel Springer II – IG

Gorzkiego smaku porażki nie zaznało jeszcze liderujące Axel Springer II. „Redaktorzy” oprócz czterech zwycięstw zremisowali z SC – IT Consulting i w pełni zasłużenie prowadzą w ligowej klasyfikacji. Z dobrej strony latem prezentuję się również IG. Trzy wygrane i dwie porażki potwierdzają jednak, że zawodnicy w czerwonych koszulkach mają problem ze stabilizacją formy i jeśli nie wyciągną odpowiednich wniosków mogą zakończyć letnie zmagania w środku stawki.

NASZ TYP: 1X

IBM SWG – SC – IT Consulting

O przełamaniu marzy wciąż IBM SWG. Cztery kolejne porażki sprawiły, że team Wojciecha Misia na dobre zadomowił się w dolnych rejonach klasyfikacji. Dużo lepiej radzi sobie SC – IT Consulting. Letni debiutant zgromadził do tej pory aż dziesięć punktów i znajduję się na najniższym stopniu podium. „Żółci” mają jeszcze w głowach ostatni ważny triumf nad SSC Internazionale. Jeśli zagrają równie wybornie, nie powinni mieć problemu ze zgarnięciem pełnej puli.

NASZ TYP: 2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie