Trafić do bramki

Cognizant II – Armatis-lc Polska

Tempa nie zwalnia Armatis-lc Polska. Drużyna Daniela Banasika pokonała 3:0 PGE Energię Ciepła, robiąc milowy krok w stronę upragnionych medali. Na siódme miejsce spadł zaś Cognizant II. Zimowy debiutant uległ 0:1 BanFood, przedłużając do trzech serię porażek bez strzelonego gola. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Hitachi – BanFood

Po dwóch tygodniach przerwy na ligowe boiska powraca Hitachi. „Czerwoni” po dwóch remisach ulegli Armatis-lc Polska, co spowodowało spadek na odległe dziewiąte miejsce w tabeli. Rzutem na taśmę wyprzedził ich dzisiejszy rywal, który w poprzedni czwartek pokonał Cognizant II. BanFood wygrał dwa ostatnie boje, potwierdzając wysoką formę. Jeśli zagra równie skutecznie, może powtórzyć wynik z piątej kolejki (6:3).

NASZ TYP: X2

MEBLOMIX&MAZUR TRUCK – IG

Szansę na medale wciąż ma IG. Doświadczona drużyna do trzeciej lokaty traci cztery „oczka” i jeśli chce dogonić Armatis-lc Polska musi skrupulatnie punktować. Nie będzie to proste, gdyż rywalem marzący o złocie MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. „Czerwoni” po strzeleckim boju pokonali w poprzedni czwartek 9:8 Relativity. Dodając do tego triumf 8:1 z piątej kolejki wiele wskazuję na to, że team Łukasza Terleckiego może opuścić balon przy ulicy Ptaszyckiego z pełną pulą.

NASZ TYP: 1

Relativity – Total Fitness Concept

Na pierwsze punkty czeka wciąż Relativity. Wzmocnieni kadrowo zawodnicy w białych strojach mieli sporą szansę na wywalczenie przełamania, jednak ulegli 8:9 faworyzowanemu MEBLOMIX&MAZUR TRUCK. Przegraną 1:3 z IG poniosło zaś Total Fitness Concept. Marcin Pomierny i spółka zadomowili się w środku stawki i aby nie spaść niżej w tabeli takie boje jak ten wygrywać po prostu muszą.

NASZ TYP: X2

IAG GBS – PGE Energia Ciepła

Z pewnością nie tak poprzedni czwartek wyobrażała sobie PGE Energia Ciepła. „Granatowi” ulegli Armatis-lc Polska, nie strzelając przy tym nawet gola. Tym samym Łukasz Pietrzak i spółka mają już tylko matematyczne szansę na mistrzostwo i wydaję się, że muszą się skupić na obronie srebrnych medali. Dwa kolejne triumfy to dorobek IAG GBS. „Szarzy” mają jednak problem z boiskową stabilizacją, co w sytuacji tej może okazać się kluczowe.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie