Treko-Laser zatrzyma lidera?

Codewise – Capita

Po czterech remisach pogromcę znalazło wreszcie Codewise. Team Kozubowskiego uległ faworyzowanemu Tomasza 20 Resto Bar, jednak po emocjonującym i ciekawym meczu, w którym pozostawił po sobie dobre wrażenie. Dziś o kolejne punkty będzie niesłychanie trudno, gdyż rywalem rozpędzona Capita. Drużyna Adama Belskiego wygrała dwie ostatnie potyczki i na dobre odskoczyła od strefy spadkowej „meldując się” tym samym w górnej połowie klasyfikacji. Wszystko to sprawia, że i w czwartkowy wieczór ekipa w biało-niebieskich strojach wydaję się być zdecydowanym faworytem do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 2

LGBS – DIAMOND

Pięć punktów w trzech ostatnich meczach pozwoliło DIAMOND’owi pozostać na ligowym podium, jednak czteropunktowa strata do faworyzowanego Tomasza 20 Resto Bar nie może budzić zbytniego optymizmu w kwestii walki o złote medale. Dziś „Pomarańczowi” sprawdzą formę LGBS. Gracze w granatowych strojach pokonali w poprzedniej kolejce TeleTech, dzięki czemu opuścili wreszcie strefę spadkową. O kontynuowanie marszu w górę klasyfikacji będzie jednak tym razem niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

Tomasza 20 Resto Bar – Treko-Laser

Najciekawsze spotkanie dziewiątej serii gier. Zmierzą się ze sobą bowiem dwie prowadzące w klasyfikacji drużyny, które imponują wyborną grą w defensywie, co powoduje stratę najmniejszej ilości bramek. O trzy punkty więcej zgromadziło do tej pory Tomasza 20 Resto Bar, które po inauguracyjnej porażce z Ulmą wygrało sześć kolejnych spotkań. Po pięciu zwycięstwach pogromcę znalazł w ostatniej kolejce 2018 roku Treko-Laser, który zmuszony był uznać wyższość Capity. Spodziewamy się więc ciekawego widowiska, w którym minimalnym faworytem wydaję się być obecny lider.

NASZ TYP: 1X

Ulma – TeleTech

Bardzo dobrze w ostatnich tygodniach radzi sobie Ulma. Dziewięć punktów zdobyte w czterech spotkaniach pozwoliło ekipie Łukasza Zatonia awansować na wysokie czwarte miejsce i rozbudziło nadzieję na wywalczenie medalowych lokat. Ze zgoła odmiennymi problemami radzić musi sobie TeleTech. „Biało-Niebiescy” oprócz bezbramkowego remisu z Codewise opuszczali balon przy ulicy Dekerta czterokrotnie pokonani i na dobre zadomowili się tym samym w strefie spadkowej. Wszystko to sprawia, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Accenture – HSBC

Ze zmiennym szczęściem w trwającym sezonie radzi sobie Accenture. Beniaminek dobre występy takie jak ten przeciwko LGBS przeplata zdecydowanymi porażkami (takimi jak ostatnia z Ulmą). Jakie oblicze ekipy w granatowych strojach obejrzymy dziś? To samo pytanie zadaje sobie HSBC, które w pięciu ostatnich bojach zdobyło zaledwie punkt. Nie najlepsza postawa doświadczonego teamu spowodowała zaskakujący spadek na dziesiąte miejsce. O jego opuszczenie po dziewiątej serii gier będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę