Trudna środa beniaminków?

Korporaci – Sław-Mont

W bardzo trudnym położeniu znajduję się Sław-Mont. Beniaminek z zaledwie dwoma punktami zamyka klasyfikację Extraklasy i ma już tylko matematyczne szanse na wywalczenie utrzymania. Pierwszą bezpieczną lokatę okupują Korporaci. Zespół Jacka Tympalskiego ma jednak aż dziewięć „oczek” przewagi nad ósmym Polplastem, co wydaję się dawać ogromny margines błędu. Jeśli dziś „Czerwoni” zainkasują pełną pulę powinni na dobre „przyklepać” kwestię pozostania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1

Cisco – Polplast

Bardzo trudne warunki faworyzowanemu Linarem/Odstraszanie.pl postawił w poprzednią środę Polplast. Zespół Rafała Brasia w dwóch ostatnich potyczkach zdobył cztery punkty i wciąż ma spore apetyty, by włączyć się do walki o utrzymanie. Na najniższym stopniu podium, pomimo porażki ze State Street znajduję się Cisco. Team Jana Węgrzyna do swojego poprzedniego rywala traci zaledwie trzy „oczka” i jeśli marzy jeszcze o złocie, takie jak boje ten wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: 1

Luktrans – State Street

Z pewnością nie tak swój debiutancki sezon w Extraklasie wyobrażał sobie Luktrans. Beniaminek zgromadził do tej pory zaledwie cztery punkty, a kłopoty kadrowe spowodowały, że w zeszłym tygodniu zmuszony był oddać walkowera. Czy słabości przeciwnika bezbłędnie wykorzysta faworyzowany State Street? „Błękitni” pokonali Cisco, dzięki czemu zostali samodzielnym liderem tabeli. Jeśli zespół Dariusza Florka znów imponować będzie w defensywie, nie powinien mieć problemu ze zgarnięciem pełnej puli.

NASZ TYP: 2

Linarem/Odstraszanie.pl – Consorfrut Polska

Nieoczekiwany remis z Polplastem skomplikował kwestię walki o złoto Linarem/Odstraszanie.pl. Team Sławomira Jeziorka w dwóch ostatnich bojach zdobył zaledwie jedno „oczko”, tracąc tym samym pozycję lidera kosztem State Street. Po gorszych występach punkty walkowerem zdobył Consorfrut Polska. Dzięki temu beniaminek przybliżył się do utrzymania, pozostając na wysokim piątym miejscu. Mimo wszystko wydaję się, że w parze tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie