Trudne zadanie beniaminków!

Korporaci – Treko-Laser

Starcie dwóch doświadczonych zespołów, które w poprzednim sezonie bez większych problemów zapewniły sobie utrzymanie. Teraz powalczą o miejsce w górnej połowie klasyfikacji i włączenie się do walki o medale. Latem po remisie 4:4 w rewanżu ekipa Jacka Tympalskiego triumfowała 5:3. Jeśli pojawi się dziś w najmocniejszym zestawieniu wydaję się być minimalnym faworytem. Nie zmienia to jednak faktu, że oba teamy prezentują zbliżony boiskowy potencjał, co zapowiada spore emocję aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: 1X

MPEC – CB Aluminium

Po roku przerwy czas na spotkanie starych dobrych znajomych! To siódma bezpośrednia batalia, a do tej pory czterokrotnie górą był MPEC (oprócz tego po jednym remisie i triumfie CB Aluminium). Co więcej, „Fioletowi” mają za sobą bardzo udany debiutancki sezon w Extraklasie, który okrasili srebrnym medalem. Czy tak rozpędzonego przeciwnika zatrzyma beniaminek? Nie będzie to zadanie łatwe, lecz team Zbigniewa Marka udowodnił już wiele razy, że w piłkę grać potrafi!

RMF Maxxx – Business Elite Kraków

Trudne zadanie czeka na inaugurację Business Elite Kraków. Beniaminek zmierzy się z obrońcom tytułu – RMF Maxxx. Drużyna Karola Kościółka po kilku sezonach przerwy odzyskała mistrzostwo i na pewno będzie próbować udowodnić, że nie było to dziełem przypadku. „Radiowcy” wydają się być w parze tej zdecydowanym faworytem, który nie powinien mieć większych problemów z debiutantem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

NASZ TYP: 1

Bar Mateo – Green Cell

Najciekawsze spotkanie premierowej kolejki. Oba zespoły latem walczyły o upragnione brązowe medale, a górą w pojedynku tym okazał się Bar Mateo. „Żółci” obronili wcześniejsze zdobycze i tym razem spróbują powalczyć o jeszcze wyższe cele. Aby tego dokonać powinni powtórzyć wyniki z wcześniejszych bezpośredni batalii. Remis 4:4 i triumf 5:3 daję nadzieję, że i tym razem team Jakuba Dziedzica zainkasuję pełną pulę. Stawiamy jednak na remis, spodziewając się ciekawego widowiska!