Trudne zadanie Tecnocasy

Consultronix – Prisjakt

Po udanym starcie zadyszkę złapał Consultronix. „Pomarańczowi” przegrali zarówno z IBM SWG jak i z FedEx i zmuszeni są do odrabiania początkowych strat. Nie będzie to proste, gdyż rywalem znajdujący się w dobrej formie Prisjakt. Doświadczony team Pawła Mroczki nie dość, że wygrał dwie ostatnie potyczki, to nie stracił w nich nawet gola. Dlatego też zawodnicy w czarno-czerwonych strojach są minimalnym faworytem, jednak w parze tej wszystko wydarzyć się może!

NASZ TYP: X2

TDEC – LED Labs

Mecz dwóch drużyn znajdujących się w dolnych rejonach tabeli. Trzy punkty za triumf nad Clico zdobyło LED Labs. Na pierwsze zdobycze czeka wciąż TDEC. Jerzy Kozioł i spółka przegrali wszystkie trzy boje, a bilans bramkowy 6:15 sprawia, że zawodnicy w czarnych strojach zaciekle walczyć muszą o upragnione przełamanie. Czy nastąpi to dziś?

NASZ TYP: X

PKO Bank Polski – Clico

Do udanych poprzedniej kolejki z pewnością nie może zaliczyć Clio. Doświadczona drużyna uległa Tecnocasie, nie strzelając przy tym nawet gola. Tabela okazuję się być bezlitosna dla ekipy Michała Filiciaka, bowiem jego team z zerowym dorobkiem zamyka stawkę III Ligi D. W górnej połowie tabeli zadomowił się PKO Bank Polski. Zespół Jacka Dziduszki pokonał TDEC i dziś zrobi wszystko, by podtrzymać dobrą passę. Ewentualna wygrana, która wydaję się być prawdopodobna pozwoli „Bankowcom” przybliżyć się do podium i udowodnić, że znów walczyć będą o najwyższe cele!

NASZ TYP: 1

FedEx – IBM SWG

Trzy mecze – dziewięć punktów, to obecny wyborny dorobek FedEx. „Biało-Fioletowi” stracili do tej pory zaledwie cztery gole i dziś spróbują udowodnić, że znajdują się w wybornej formie. Po drugiej stronie barykady staję doświadczony IBM SWG. Zespół Wojciecha Misia po zwycięstwie nad Consultronixem uległ 0:1 Prisjaktowi. Wydaję się, że w parze tej faworyt może być tylko jeden i jest to wyżej notowana ekipa.

NASZ TYP: 1

TTEC – Tecnocasa

Tempa nie zwalnia TTEC. Ekipa Enesa Epekinciego po słabym sezonie letnim próbuję udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy i od początku zadomowiła się w ścisłej czołówce. Na słowa uznania zasługuję również Tecnocasa. Tomasz Wójciak i spółka w najlepszy możliwy sposób powetowali sobie przegraną z Prisjakt, rozbijając 6:0 Clico. „Biało-Zieloni” mają w swoich rękach wystarczające argumenty, by zatrzymać lidera. Aby jednak tego dokonać, muszą wznieść się na wyżyny swoich umiejętności.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
III Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę