Trwa walka o brąz

CREADIS – CMI

Bolesną lekcję futbolu w trzeciej kolejce od walczącego o złoto CMI dostał CREADIS. Team Macieja Rogi uległ bowiem aż 3:11, jednak od tego czasu zrobił spory postęp. Zawodnicy w czarnych strojach pokonali BNP Paribas (5:2) i Oponęfelga.pl (8:0). Co więcej, pozostawili po sobie dobre wrażenie w przegranych bataliach z ProEko i AMARĄ. Tempa nie zwalnia zaś lider. Seria siedmiu kolejnych triumfów musi stawiać go w roli faworyta, jednak uważamy, że niżej notowany przeciwnik tanio skóry sprzedać nie zamierza.

NASZ TYP: X2

Madejski – Armatis-lc Polska

Batalia sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Mimo, że obie drużyny znajdują się w środku stawki, to do trzeciej AMARY tracą zaledwie jedno „oczko”. Po porażkach z faworyzowanymi ProEko i CMI właściwe wnioski wysnuł Madejski. Letni debiutant pokonał w zeszły czwartek 6:0 Oponęfelga.pl. Po trzech zwycięstwach pogromcę znalazł Armatis-lc Polska. Doświadczona ekipa uległa bowiem CMI, komplikując sobie poważnie walkę o najwyższe cele. Spodziewamy się ciekawego widowiska, a udany rewanż za porażkę z trzeciej kolejki (1:2) teamu Daniela Banasika to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X2

Oponafelga.pl – ProEko

Bez punktu pozostaje wciąż Oponafelga.pl. „Pomarańczowi” mają spory problem ze skutecznością, co może okazać się zabójcze w starciu z faworyzowanym ProEko. Powracająca po długiej przerwie drużyna zgodnie z zapowiedziami pewnie kroczy po awans na trzeci szczebel rozgrywkowy. Zespół Pawła Latały pokonał w poprzedni czwartek AMARĘ i z pewnością również dziś zamierza dopisać do swojego konta pełną pulę.

NASZ TYP: 2

AMARA – BNP Paribas

Sporo emocji przyniosła pierwsza bezpośrednia potyczka obu zespołów, która zakończyła się remisem 2:2. Zarówno jedni jak i drudzy złapali jednak w ostatnim tygodniu sporą zadyszkę. AMARA przegrała bowiem trzy kolejne boje, BNP Paribas zaś oprócz triumfu nad Oponąfelga.pl (13:0) ulegało CREADIS, Armatis-lc Polska i firmie Madejski. Wszystko to sprawia, że oba teamy interesuję tylko zgarnięcie pełnej puli, co zapowiada ogromne emocję aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie