Trzech chętnych - dwa miejsca na podium!

HSBC – ZdrowePudełkowe.pl

Pewne mistrzostwa jest już ZdrowePudełkowe.pl. Pomimo porażki z Accenture beniaminek ma cztery punkty przewagi nad drugim Codewise i dziś spróbuję udowodnić, że wpadka ta była tylko wypadkiem przy pracy. Po drugiej stronie barykady staję doświadczone HSBC. „Biało-Czerwoni” zajmują co prawda siódmą lokatę, jednak z ogromną przewagą nad ósmą APLĄ. W premierowym boju wyżej notowana ekipa wygrała 3:1. Spodziewamy się więc podobnego scenariusza!

NASZ TYP: 2

Capita – APLA

Po kilku dobrych spotkaniach zdecydowanie DIAMOND uległa APLA. Zespół Marcina Porady od dawna wie, że zimę spędzi na czwartym szczeblu rozgrywkowym i dziś na zakończenie spróbuję zatrzymać Capitę. Zespół Adama Bielskiego gra w przysłowiową „kratkę”, co spowodowało, że definitywnie stracił szansę na walkę o medale. Wygrana jednak zapewni piąte miejsce i odeprze ataki rozpędzonego peletonu.

NASZ TYP: 1

Codewise – DIAMOND

Spotkanie, które definitywnie rozstrzygnie sprawę kształtu podium II Ligi D. Obecnie na drugim miejscu z trzema punktami przewagi znajduję się Codewise. By obronić pozycję wicelidera należy przynajmniej zremisować z DIAMOND. Gracze w białych koszulkach muszą uważać na zaciekle goniące Accenture. Ścisk ten sprawia, że emocje towarzyszyć nam będą do końcowego gwizdka, a remis to możliwy scenariusz.

Codewise zajmie drugie miejsce, jeśli:

  1. Nie przegra

DIAMOND zajmie drugie miejsce, jeśli:

  1. Wygra

DIAMOND zajmie trzecie miejsce, jeśli:

  1. Zremisuje, a Accenture nie wygra
  2. Przegra, a Accenture przegra

NASZ TYP: X

Sterling Outsourcing – Nidec

Seria pięciu kolejnych porażek na dobre zabrała Stering Outsourcing szansę na wywalczenie utrzymania. Teraz gracze w zielonych koszulkach spróbują zatrzymać Nidec. Beniaminek wygrał dwa ostatnie boje z wyżej notowanymi rywalami i ma wciąż szansę na zgarnięcie lokaty w górnej połowy klasyfikacji. Aby tego dokonać takie boje jak ten Jakub Pluciński i spółka wygrywać po prostu muszą!

NASZ TYP: X2

Accenture – ZasadaAuto.pl

Z pewnością nie tak ten sezon wyobrażała sobie ZasadaAuto.pl. Beniaminek zgromadził do tej pory zaledwie siedem punktów i jest już pewny zajęcia dziesiątej lokaty. O dużo większe cele walczy Accenture. Ekipa Rodrigo Floresa zajmuje czwarte miejsce i oprócz wygranej nad outsiderem musi liczyć na potknięcie DIAMONDu. Tylko ona sprawi bowiem, że Accenture na wieńczącej sezon gali odbierze brązowe medale.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę