Udany rewanż faworyta?

Euroclear – FREE NOW

Nie przestaje zaskakiwać w trwającym sezonie FREE NOW. Zawodnicy w czarnych strojach odnotowują serię ośmiu kolejnych triumfów i pewnie prowadzą w klasyfikacji II Ligi A. Co ciekawe, ostatnio team Kamila Beniowskiego przegrał … z Euroclear! Beniaminek pokazuje się z bardzo dobrej strony i pomimo przegranej z iCar II znajduję się na wysokim czwartym miejscu tuż za podium. Jeśli więc lider zaprezentuję się z tak dobrej strony jak w ostatnich tygodniach, powinien udanie zrewanżować się przeciwnikowi.

NASZ TYP: X2

Dedax – SolarWinds

Po zimnym prysznicu zaserwowanym przez ANSWEAR.COM do dobrej formy wraca Dedax. „Pomarańczowi” wygrali z morele.net i Infosys Consulting, dzięki czemu zajmują wysokie drugie miejsce tuż za uciekającym FREE NOW. W strefie spadkowej pozostaje zaś SolarWinds. Team Adriana Stanuli przegrał z ANSWEAR.COM i również dziś nie może być stawiany w roli faworyta do zgarnięcia pełnej puli.

NASZ TYP: 1

ANSWEAR.COM – iCar II

Problem z ustabilizowaniem formy ma wciąż iCar II. „Taksówkarze” nieoczekiwanie jednak pokonali ostatnio Euroclear, dzięki czemu na dobre oddalili się od strefy spadkowej. Podobny problem ma ANSWEAR.COM. Były pierwszoligowiec zajmuje piąte miejsce, jednak dobre występy takie jak z Dedaxem, przeplata porażkami z Ortotop Centrum Medycznym czy FREE NOW. Stawiamy na remis, spodziewając się ciekawego widowiska.

NASZ TYP: X

Sappi – Infosys Consulting

Po dwóch porażkach na właściwe tory powróciło Sappi. Beniaminek pokonał Ortotop Centrum Medyczne, dzięki czemu pozostał na najniższym stopniu podium. W strefie spadkowej zaś ze skromnym dorobkiem zadomowiło się Infosys Consulting. „Biało-Niebiescy” w siedmiu potyczkach zdobyli zaledwie dwa „oczka” i wiele wskazuje na to, że tego dorobku nie powiększy po dzisiejszym spotkaniu.

NASZ TYP: 1

morele.net – Ortotop Centrum Medyczne

Tuż nad strefą spadkową znajduję się doświadczony Ortotop Centrum Medyczne. Spora w tym zasługa ważnej wygranej nad ANSWEAR.COM, która pozwoliła „wskoczyć” na siódme miejsce. Dziś wyborna okazja by odskoczyć od zagrożonych degradacją lokat, bowiem przeciwnikiem zamykające stawkę morele.net. „Biało-Czerwoni” przegrali trzy poprzednie mecze i są coraz bliżej spadku na czwarty szczebel rozgrywkowy. Jeśli więc team Jakuba Raka chce uniknąć takiego scenariusza, w potyczkach takich nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie