Udany rewanż lidera?

Dragon – Alexmann

W zgoła odmiennym boiskowym położeniu znajdują się oba doświadczone zespoły. Dragon po czterech zwycięstwach uległ MPO Kraków spadając tym samym z ligowego podium, Alexmann zaś pechowo przegrał z Treko-Laser i pozostaje w strefie spadkowej. Zarówno jedni jak i drudzy potrzebują bezcennego zwycięstwa, by dopiąć swoich celów, co zapowiada ogromne emocje aż do końcowego gwizdka. W premierowym boju team Macieja Marony wygrał 3:2. Stawiamy na powtórkę tego rozstrzygnięcia!

NASZ TYP: 1X

TechnipFMC – Ulma

Pomimo faktu, że oba zespoły zgromadziły do tej pory po trzynaście punktów, to ich sytuacja w tabeli jest zgoła odmienna. TechnipFMC jest bowiem piąty, Ulma zaś okupuje lokatę w strefie spadkowej. Zespół Łukasza Zatonia pokazał jednak, że w piłkę grać potrafi pokonując Tomasza 20 Resto Bar czy Treko-Laser. Team Dawida Rybczyńskiego zaś po triumfie nad Nokią przegrał z MPO Kraków i 4F. Stawiamy na remis, który patrząc na ścisk w dolnych rejonach stawki może być dla obu stron rozczarowujący.

NASZ TYP: X

Tomasza 20 Resto Bar – MPO Kraków

Nieoczekiwanie spotkanie to urosło do rangi hitu dwunastej serii gier. Wszystko za sprawą kapitalnej serii MPO Kraków. Team Adama Pawłowskiego wygrał trzy ostatnie mecze, w tym pokonał przecież dzisiejszego bezpośredniego przeciwnika! Była to pierwsza porażka Tomasza 20 Resto Bar, które wciąż z ogromną przewagą prowadzi w klasyfikacji I Ligi B. Lider imponuje szczególnie w ofensywie i z pewnością w czwartkowy wieczór spróbuję się zrewanżować za zaskakującą przegraną z trzeciej kolejki.

NASZ TYP: 1X

Epam – Treko-Laser

Potyczka dwóch zespołów znajdujących się na ligowym podium. Na nie nieoczekiwanie „wskoczył” Epam, który za sprawą wygranej nad Ulmą i potknięcia Dragonu mógł cieszyć się z awansu. Dziś beniaminka czeka arcytrudne zadanie, gdyż po drugiej stronie barykady staję rozpędzony Treko-Laser. „Bordowi” zażegnali poprzedni kryzys, a zwycięstwa nad Nokią i Alexmannem wydają się potwierdzać, że ograna już na ligowych boiskach ekipa zaciekle bronić będzie wysokiego drugiego miejsca.

NASZ TYP: X2

Nokia – 4F

Czarne chmury zaczynają zbierać się nad Nokią. Doświadczona drużyna przegrała pięć kolejnych spotkań i niebezpiecznie blisko zbliżyła się do strefy spadkowej. O przełamanie będzie niesłychanie trudno, gdyż z bardzo dobrej strony przeciwko TechnipFMC zaprezentowało się 4F. Zespół Tomasza Wątora wciąż wierzy w utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywkowym, jednak aby tego dokonać w takich potyczkach jak ta nie można pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie