Utrzymać przewagę

CB Aluminium – SSC Internazionale

Pewnie w stronę upragnionych medali podąża CB Aluminium. Prowadząca w stawce ekipa jako jedyna zgromadziła do tej pory komplet dziewięciu punktów. Zatrzymać faworyta spróbuję SSC Internazionale. Beniaminek nie może wciąż nawiązać do zimowej dyspozycji, a ostatnia przegrana 1:10 z Ortotop Centrum Medycznym sprawia, że w naszym odczuciu faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Jarwex – FORMAT

Na pierwsze zwycięstwo czeka wciąż FORMAT. Doświadczona ekipa po dwóch inauguracyjnych remisach z MooMoo Restaurants i Ortotop Centrum Medycznym minimalnie uległa JR Holding. Dużo lepiej radzi sobie Jarwex. Beniaminek zgromadził aż siedem punktów i dość nieoczekiwanie zadomowił się w ścisłej czołówce. Jeśli „Seledynowi” zagrają tak jak przeciwko 4F powinni powiększyć swój dorobek i udowodnić, że interesuję ich walka o najwyższe cele!

NASZ TYP: 1X

MooMoo Restaurants – JR Holding

Batalia zespołów z dwóch zgoła odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Stawkę z zaledwie jednym „oczkiem” za remis z FORMATEM zamyka MooMoo Restaurants. Szczególnie martwić może forma strzelecka, a tylko cztery strzelone gole przez team Piotra Chamerlińskiego nie mogą budzić zbytniego optymizmu. Tym bardziej, że JR Holding nie przegrał jeszcze żadnej potyczki. Zwycięstwo 6:5 z poprzedniego poniedziałku pozwoliło „wskoczyć” na najniższy stopień podium i dało nadzieję, że kolejne tygodnie okraszone będą w następne triumfy.

NASZ TYP: X2

Ortotop Centrum Medyczne – 4F

We właściwy sposób po porażce 5:7 z CB Aluminium zareagował Ortotop Centrum Medyczne. Beniaminek rozbił 10:1 SSC Internazionale, awansując tym samym na czwarte miejsce w tabeli. W strefie spadkowej pozostaje zaś 4F. Tomasz Wątor i spółka oprócz remisu z MooMoo Restaurants ulegali CB Aluminium i Jarwex. Jeśli nie poprawią swojej skuteczności, mogą mieć spory problem z powiększeniem dorobku.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie