VITASPORT.pl partnerem technicznym rozgrywek!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że partnerem technicznym rozgrywek Totolotek PL Biznes Liga został Vitasport.pl! Dołączamy tym samym do iście mistrzowskiego składu: Piast GliwiceBTS Rekord i Kuloodporni Bielsko-Biała. Zachęcamy gorąco do składania zamówień! Dla uczestników naszych rozgrywek czekają atrakcyjne rabaty - www.biznesliga.vitasport.pl

VitaSport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynku. Na to miano firma zapracowała sobie, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz szerokiej gamie oferowanego sprzętu. Obecnie posiada w ofercie ponad 4000 produktów, renomowanych światowych marek.

Firma VitaSport jest partnerem technicznym wielu klubów w Polsce, między innymi: reprezentacji Polski w AMP Futbolu, mistrza Polski - Piasta Gliwice, mistrza Polski, zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski w Futsalu – BTS-u Rekord Bielsko-Biała, a także Ekstraklasowego Śląska Wrocław i występującego w I lidze Stomilu Olsztyn.

VitaSport to siedem oddziałów stacjonarnych: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdynia, Andrychów, Tarnów, Łódź oraz sklep internetowy - vitasport.pl, który jest wizytówką firmy.

A to wszystko…

#zPasjiDoFutbolu

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie