Walka trwa w najlepsze

ZdrowePudełkowe.pl – Accenture

Dwie porażki sprawiły, że ZdrowePudełkowe.pl znalazło się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Beniaminkowi o przełamanie będzie niesłychanie trudno, gdyż przeciwnikiem Accenture. Zespół Rodrigo Floresa spadł co prawda z pierwszej lokaty, jednak w poprzedni czwartek pauzował. Jeśli bezbłędnie odrobi swoje zaległości, powinien wrócić na czoło stawki.

NASZ TYP: X2

4F – Codewise

W przysłowiową „kratkę” gra w ostatnich tygodniach Codewise. Zespół Andrzeja Kozubowskiego znajduję się co prawda w strefie spadkowej, jednak do trzeciego Treko-Laser traci zaledwie trzy punkty. O dwa „oczka” więcej zgromadził 4F. Tomasz Wątor i spółka po triumfie nad Alexmannem nie potrafili przeciwstawić się Green Cell. Spodziewamy się wyrównanego widowiska, co zapowiada spore emocje aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

Chemobudowa Kraków – Treko-Laser

Na pierwsze punkty w 2020 roku czeka wciąż Chemobudowa Kraków. „Niebiescy” nie mogą nawiązać do formy z poprzedniego sezonu i ze skromnym dorobkiem zamykają stawkę I Ligi B. Właściwe wnioski po porażce z Codewise wysnuł zaś Treko-Laser. Zespół Kamila Rzepisko nie pozostawił złudzeń ZdrowePudełkowe.pl, awansując tym samym na najniższy stopnień podium. W sytuacji tej – faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Ulma – Green Cell

Wygrana 5:3 nad Chemobudowa Kraków sprawiła, że tylko jeden punkt do podium traci obecnie Ulma. Dziś doświadczona ekipa Łukasza Zatonia zagra z Green Cell. Beniaminek prowadzi w tabeli, jednak ma o jeden mecz rozegrany więcej niż drugie Accenture. Zespół Arkadiusza Krzyszkowskiego wygrał trzy poprzednie batalie, co sprawia, że również i tym razem wydaję się być minimalnym faworytem.

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie