"Wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowań"

Akces do rozgrywek Totolotek Biznes Ligi zgłosiła drużyna - www.odszkodowaniawkrakowie.pl. Oprócz dobrej zabawy, celem na sezon jesień-zima 20/21 będzie awans. Pomóc w tym mają doświadczeni zawodnicy, których w kadrze debiutanta nie brakuje.

O sobie...

Portal www.odszkodowaniawkrakowie.pl powstał aby pomagać osobom poszkodowanym w dochodzeniu odszkodowań z różnych tytułów. Firma ma na swoim koncie ponad 8 letnie doświadczenie w branży odszkodowań. Zajmuje się następującymi rodzajami spraw: wypadki komunikacyjne z OC sprawcy zdarzenia (uszkodzenie pojazdu, lub innego mienia, urazy / uszkodzenia ciała, utrata bliskiej osoby, szkody w okresie płodowym), likwidacja szkód z ubezpieczeń dobrowolnych, z tytułu opóźnionego, odwołanego lotu, odmowy wpuszczenia na pokład, skradzionego lub zniszczonego bagażu, zmarnowanego urlopu, z tytułu poślizgnięcia się lub upadku, z tytułu nieprawidłowo wykonanego zabiegu kosmetycznego lub z zakresu medycyny estetycznej, wypadki pracownicze, lub rolnicze, a także błędy medyczne.

Zlecając nam swoją sprawę masz pewność, że sprawa trafi do profesjonalisty, który od początku do końca poprowadzi Twoją sprawę, aż do wypłaty należnego odszkodowania/ zadośćuczynienia.

Portal www.odszkodowaniawkrakowie.pl powstał by zajmować się wszelkimi rodzajami odszkodowań. Nie zajmujemy się tylko odszkodowaniami komunikacyjnymi (jak inne firmy), lecz jesteśmy gotowi na wywalczenie dla ciebie odszkodowania w sprawach niestandardowych czy zawiłych. Nie boimy się takich wyzwań.

Największą nagrodą dla nas, jest usatysfakcjonowany Klient.

Pomimo nazwy portalu www.odszkodowaniawkrakowie.pl, przyjmujemy zlecenia z całej Polski.

Nasze logo przedstawia podniesiony w górę miecz – jako symbol walki o sprawiedliwość.

Postępujemy w myśl paremii łacińskiej: Iustia est constans et perpetua voluntas ius suum cuique tribiendi - Sprawiedliwość to stała i niezmienna wola oddania każdemu tego, co mu się należy.

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 784 338 379 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie