Wskoczyć na podium

MSHG – JR Holding

Tempa nie zwalnia MSHG! Beniaminek po zdecydowanej porażce na inaugurację z Limbudem wygrał trzy kolejne spotkania i znalazł się tym samym na najniższym stopniu podium. Aby pozostać w czołowej trójce należy dziś pokonać JR Holding. „Seledynowi” grają w przysłowiową „kratkę”, a ostatnia zaskakująca porażka z Getinge sprawia, że jeśli doświadczony team marzy o walce o najwyższe cele nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

NASZ TYP: X

Limbud – Getinge

Właściwe wnioski po delikatnie mówiąc średnim zimowym sezonie wysnuł Limbud. Team Krzysztofa Nieckarza oprócz remisu z JR Holding wygrał trzy pozostałe spotkania i tym samym zajmuje wysoką drugą lokatę, tuż za uciekającym FORMAT’em. Nadzwyczaj dobrze radzi sobie również Getinge. Typowany do walki o utrzymanie zespół pokonał już doświadczone JR Holding i Rigor Mortis i jeśli również dziś wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, może sprawić sporą niespodziankę.

NASZ TYP: 1X

FORMAT – Coca-Cola

Jak burza przez I Ligowe zmagania po powrocie mknie FORMAT. Gracze w czarnych strojach wygrali wszystkie cztery spotkania i w pełni zasłużenie zostali samodzielnym liderem na drugim szczeblu rozgrywkowym. Zgoła odmiennie pierwsze tygodnie wspomina doświadczona Coca-Cola. Zaledwie cztery wywalczone punkty sprawiły, że team Mariusza Kuczaja znajduję się tuż nad strefą spadkową. O poprawę tej lokaty po piątej serii gier w naszym odczuciu będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 1

Caffaro/AquaSoil – TESCO

Zaledwie jeden punkt za remis z Coca-Colą wywalczyło do tej pory Caffaro/AquaSoil. Team Piotra Chamerlińskiego wciąż cierpliwie czeka na premierowe zwycięstwo, które spróbuje odnieść z doświadczonym TESCO. Beniaminek przerwał swoją niemoc w poprzedni poniedziałek, gdy w pokonanym polu pozostawił Coca-Colę. Uważamy jednak, że „Bordowych” stać na zgarnięcie pełnej puli, gdyż jak mawia znane piłkarskie porzekadło – „Jak nie teraz, to kiedy?”

NASZ TYP: 1X

ANTRANS BIS – Rigor Mortis

Sporą sensacją z pewnością jest zerowy dorobek punktowy ANTRANS BIS po czwartym tygodniu zmagań. Zespół w białych koszulkach rozegrał co prawda tylko trzy boje, jednak wszystkie zdecydowanie przegrał. W sporym kryzysie znajduję się Rigor Mortis. „Pomarańczowi” wygrali na inaugurację z TESCO, lecz kolejne porażki sprawiły, że zadomowili się w strefie spadkowej. Dla obu teamów jest to więc wyborna okazja do podreperowania swojego dorobku i przybliżenie się do walki o zajęcie bezpiecznych lokat.

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie