Wygrać i czekać

MPO Kraków – 4F

Czas na drugi mecz prawdy dla 4F. Ekipa Tomasza Wątora przedłużyła szanse na utrzymanie, pokonując w poniedziałek osłabione kadrowo MPO Kraków. Dziś zespół w błękitnych koszulkach oprócz wygranej wyczekiwać musi potknięcia Alexmanna. Wydaję się jednak, że zespół Adama Pawłowskiego zrobi wszystko, by udanie pożegnać się z I Ligą.

NASZ TYP: X2

Epam – Alexmann

W komfortowej sytuacji znajduję się przed ostatnią kolejką Epam. Beniaminek jest już pewny zdobycia srebrnych medali i może rezerwować swoje miejsce na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w zimowych rozgrywkach. Sporo do udowodnienia ma natomiast były Extraklasowicz – Alexmann. Maciej Preczinger i spółka mogą zapewnić sobie utrzymanie jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, jeśli 4F ulegnie MPO. Każdy inny wynik sprawi, że „Czarni” zmuszeni będą zaciekle walczyć o pełną pulę!

NASZ TYP: 1X

Ulma – Dragon

Ogromny ścisk w tabeli powoduje, że spotkanie to może zdecydować o tym kto zgarnie brązowe medale. Aby tak się stało nie tylko oba teamy zaciekle muszą walczyć o triumf, ale i wyczekiwać potknięcia Treko-Laser. W minimalnie lepszej sytuacji znajduję się Dragon, który zgromadził o jedno „oczko” więcej. Dobra dyspozycja ekipy Łukasza Zatonia i wygrane nad MPO Kraków i Treko-Laser pozwalają mieć nadzieję, że Ulma podtrzyma dobrą passę również i dziś!

NASZ TYP: X

TechnipFMC – Nokia

Potyczka zespołów, które są już pewne spadku na trzeci szczebel rozgrywkowy. TechnipFMC mogłoby co prawda jeszcze zrównać się punktami z szóstym Alexmannem, lecz bilans zmagań bezpośrednich dyskwalifikuje ich z zajęcia bezpiecznego miejsca. O tym zapomniała też na dobre Nokia. „Granatowi” przegrali dwa ostatnie boje i dziś spróbują udanie zakończyć sezon, odpierając tym samym ataki dziesiątego MPO Kraków.

NASZ TYP: X2

Tomasza 20 Resto Bar – Treko-Laser

Zamykające sezon spotkanie z pewnością ciekawić będzie zaciekle goniący Treko-Laser peleton. Obecnie „Bordowi” okupują miejsce na najniższym stopniu podium, lecz by je utrzymać bez oglądania się na resztę należy pokonać liderujące Tomasza 20 Resto Bar. Beniaminek bez większych problemów pokonał kolejną przeszkodę i zimą zagra w upragnionej Extraklasie. Pomimo ogromnej przewagi z pewnością spróbuje udowodnić dziś, że złoto nie jest dziełem przypadku!

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
Extraklasa
Zobacz więcej
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę
III Liga A
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę