Wygrana przybliżająca do celu

Krakowscy Barmani – Nupi

Zakończyć sezon bez porażki – to cel, który przyświeca Nupi. Mistrz II Ligi A pewnie pokonał w poprzedni poniedziałek 7:2 Coca-Colę i dziś powalczy z marzącymi o medalach Krakowskimi Barmanami. Zespół Mateusza Piechnika pokonał w arcyważnym pojedynku 5:4 Dedax i obecnie do podium traci zaledwie „oczko”. Mimo wszystko wydaję się, że o podtrzymanie dobrej passy będzie w poniedziałkowy wieczór niesłychanie trudno.

NASZ TYP: X2

FREE NOW – Chomik Gdów

Nadzieję na medalowe zdobycze zwietrzył Chomik Gdów. „Czerwoni” po remisie z firmą Dedax i zwycięstwie nad Infosys Consulting bardzo zbliżyli się do upragnionego podium. Na nim zadomowiło się zaś FREE NOW. „Taksówkarze” w najlepszy możliwy sposób zareagowali na porażkę z firmą FedEx, nie dając większych szans Coca-Coli. W premierowej batalii górą okazał się Chomik, który triumfował 3:2. I tym razem spodziewamy się ogromnych emocji aż do końcowego gwizdka!

NASZ TYP: X

FedEx – Infosys Consulting

Szansę na utrzymanie straciło już Infosys Consulting. Zawodnicy w biało-błękitnych strojach ulegli w poprzedni poniedziałek 3:10 Chomikowi Gdów i dziś powalczą o udane zakończenie sezonu. Po drugiej stronie barykady staję zaś FedEx. Beniaminek w ostatnich tygodniach zmuszony jest do zaciekłej walki o uniknięcie degradacji z doświadczoną Coca-Colą. Jeśli team Krzysztofa Rozińskiego chce pozostać na trzecim szczeblu rozgrywkowym takie potyczki jak ta wygrywać po prostu musi!

NASZ TYP: 1X

Dedax – Coca-Cola

Spory kryzys dopadł doświadczony Dedax. „Seledynowi” w czterech bojach zdobyli zaledwie dwa punkty i mimo, że pozostają na najniższym stopniu podium, to nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Nie będzie to łatwe, gdyż po drugiej stronie barykady staję marząca o utrzymaniu Coca-Cola. Mariusz Kuczaj i spółka mają tyle samo punktów co szósty FedEx. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym remis to możliwe rozwiązanie!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie