Wygrana przybliżająca do podium

ICEO – LGBS

Zaledwie punkt wywalczony w pięciu ostatnich spotkaniach najlepiej opisuję formę ICEO. „Czerwoni” nie mogą nawiązać do dyspozycji z zimowego sezonu i okupują odległe ósme miejsce. Zupełnie inaczej radzi sobie LGBS. Spadkowicz po minimalnej przegranej z Armatis-lc Polska pokonał „do zera” IP GBSC i tym samym awansował na najniższym stopniu podium. W sytuacji tej faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 2

Armatis-lc Polska – IP GBSC

Bardzo ciekawe spotkanie dwóch marzących o dogonieniu podium drużyn. Z niego spadło w poprzednim tygodniu IP GBSC. „Seledynowi” nie potrafili przeciwstawić się LGBS, przegrywając 3:0. Na zwycięskiej ścieżce pozostaje Armatis-lc Polska. Zawodnicy w białych koszulkach wygrali sześć ostatnich batalii, na dobre zacierając złe wrażenie po początkowym falstarcie. Spodziewamy się wiec kapitalnego widowiska, w którym remis jest prawdopodobnym rozwiązaniem!

NASZ TYP: X

CREADIS – Sygnity

Cztery kolejne porażki spowodowały, że Sygnity na dobre zadomowiło się na ostatniej pozycji w tabeli III Ligi F. „Niebiescy” nie mogą nawiązać do swoich najlepszych czasów, mając spory problem ze skutecznością (zaledwie 24 gole). O przełamanie powalczy CREADIS. Drużyna Macieja Rogi po kapitalnym starcie przegrała trzy poprzednie mecze i jeśli marzy jeszcze o dogonienie czołówki nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd!

NASZ TYP: 1

FedEx – PKO Bank Polski

Dziesięć punktów w czterech spotkaniach – to wyborny wynik PKO Banku Polskiego. „Bankowcy” mają tyle samo punktów co pierwszy HCL Poland, jednak rozegraną o jedną batalię mniej. Zatrzymać rozpędzonego faworyta spróbuje FedEx. Mierząca się ze sporymi problemami kadrowymi ekipa pokonała ostatnio CREADIS. Mimo wszystko o podtrzymanie dobrej passy będzie w naszym odczuciu niesłychanie trudno!

NASZ TYP: X2

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie