Wystrzelą korki od szampana?

FedEx – FREE NOW

Zaledwie dwa punkty wywalczone w czterech ostatnich meczach sprawiły, że FedEx znalazł się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Miejsce na najniższym stopniu podium zajmuję zaś FREE NOW. Doświadczona ekipa w poprzedni poniedziałek odniosła bardzo ważne zwycięstwo nad firmą Dedax. Jeśli wygra również i dziś bardzo poważnie zbliży się do medalowych zdobyczy. Spodziewamy się jednak wielkich emocji, podobnie jak to miało miejsce w czwartej kolejce (1:0 dla FREE NOW).

NASZ TYP: X2

Krakowscy Barmani – Coca-Cola

Na właściwe tory powrócili Krakowscy Barmani. Team Mateusza Piechnika pokonał nie tracąc przy tym bramki FedEx (4:0), pozostając tym samym w walce o medale. W pojedynku o przysłowiowe sześć punktów pełną pulę zgarnęła Coca-Cola. Mariusz Kuczaj i spółka okazali się minimalnie silniejsi od Infosys Consulting, jednak pomimo tego są dalej w strefie spadkowej. Wszystko to sprawia, że w parze tej typujemy remis!

NASZ TYP: X

Nupi – Infosys Consulting

Czy już dziś poznamy pierwszego mistrza w sezonie wiosna/lato 2020? Korki od szampana wystrzelić mogą w przypadku Nupi. Aby tak się stało, team Piotra Koniecznego pokonać musi zamykające stawkę Infosys Consulting. Jest to bardzo prawdopodobny scenariusz, bowiem „Czerwoni” imponują swoją skutecznością. Dodając do tego porażkę zawodników w biało-niebieskich strojach w ważnej potyczce z Coca-Colą, jak i wynik czwartej kolejki (9:2 dla lidera) wydaję się, że faworyt może być tylko jeden!

NASZ TYP: 1

Dedax – Chomik Gdów

Remis z FedEx i porażka z FREE NOW bardzo poważnie utrudniła walkę o medale firmie Dedax. „Seledynowi” pozostają jednak na podium, lecz nie mogą pozwolić sobie na kolejny błąd. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż przysłowiowy „nóż na gardle” ma Chomik Gdów. Zawodnicy w czerwonych strojach przegrali zarówno z Coca-Colą jak i Nupi. Dodając do tego rezultat z premierowej bezpośredniej batalii (4:1 dla Dariusza Dębosza i spółki) wydaję się, że to wicelider jest bliższy powiększenia swojego dorobku.

NASZ TYP: 1X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie