Wywalczyć przełamanie

Clico – PKO Bank Polski

Starcie sąsiadów z ligowej klasyfikacji. Zarówno jedni jak i drudzy zgromadzili do tej pory po dziewięć punktów i znajdują się w środkowych rejonach tabeli III Ligi E. Sporo powodów do radości może mieć Clico, które po nie najlepszym początku zdobyło aż osiem punktów w czterech ostatnich bojach. Minimalnie gorszy rezultat zanotował PKO Bank Polski, który do triumfów nad ZasadaAuto.pl i IAG GBS „dorzucił” porażki z IP GBSC i PRESCIENT. Spodziewamy się więc ciekawego widowiska, w którym kwestia zdobycia bezcennych punktów do końca pozostawać powinna sprawą otwartą.

NASZ TYP: X

Sterling Outsourcing – Shell

Z pewnością nie tak swoje ostatnie spotkanie w 2018 roku wyobrażał sobie Sterling Outsourcing. „Zieloni” nieoczekiwanie ulegli znajdującej się na dziesiątym miejscu Tecnocasie i spadli tym samym z pierwszej lokaty kosztem IP GBSC. Pierwszą połowę klasyfikacji zamyka Shell. To niskie miejsce jest pokłosiem słabych występów z poprzednich kolejek, gdy „Żółto-Czerwoni w trzech bojach zdobyli zaledwie „oczko”. Zarówno dla jednych jak i drugich jest to wyborna okazja do przełamania, co zapowiadać musi ciekawe widowisko.

NASZ TYP: X

ZasadaAuto.pl – Hays

Kolejne arcyciekawe i ważne dla układu tabeli spotkanie. Obecnie obie drużyny zgromadziły po dwanaście punktów i wygodnie rozsiadły się na najniższym stopniu podium. Kto ruszy w pościg za uciekającymi Sterling Outsourcing i IP GBSC? Minimalnym faworytem wydaję się być ZasadaAuto.pl. Gracze w czarnych strojach w pokonanym polu pozostawili ostatnio Tecnocasę i … IP GBSC, co wydaję się najlepiej potwierdzać wysokie aspirację. Na kompromisy stawia natomiast Hays, który przez remisy z Shell i IAG GBS stracił wiele do lidera. Mimo wszystko "Błękitni" udowadniali już kilkukrotnie, że potrafią grać w piłkę i z pewnością nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

NASZ TYP: 1X

IAG GBS – IP GBSC

Pierwszą poważną wpadkę w trwającym sezonie zaliczyło IP GBSC. Nie okazała się ona jeszcze opłakana w skutkach, bowiem „Zieloni” pozostają na czele klasyfikacji, jednak jeśli chcą tam pozostać na dłużej nie mogą pozwolić sobie już na najmniejszy błąd. Na drugim biegunie tabeli na dobre rozgościł się IAG GBS. Gracze w szarych koszulkach pokonali co prawda niedawno Tecnocasę, jednak słaba dyspozycja przeciwko Hays i PKO Bank Polski spowodowała pozostanie na dziewiątym miejscu, które opuścić będzie niesłychanie trudno.

NASZ TYP: 2

PRESCIENT – Tecnocasa

Gdyby nie wynik z ostatniej kolejki przeciwko faworyzowanemu Sterling Outsourcing w wykonaniu Tecnocasy, nie mielibyśmy problemu ze wskazaniem faworyta tej potyczki. Zamykająca klasyfikację drużyna pokazała się jednak z fenomenalnej strony, potwierdzając, że może być trudnym rywalem dla każdego. Czy o jej mocy przekona się PRESCIENT? Zimowy debiutant w czterech meczach zdobył siedem punktów i rozpoczął marsz w górę tabeli. Jeśli „Zieloni” zagrają tak jak z Shell’em czy Clico stać ich na bezcenny triumf i zachowanie szans na awans do ścisłej czołówki.

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga B
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę