Wywalczyć przepustkę do Extraklasy

Waleczne Serca – Baukrane

Remis z Capitą sprawił, że Waleczne Serca pozostają tuż nad strefą spadkową. Zaledwie „oczko” zapasu nad siódmym MSHG sprawia jednak, że beniaminek musi szukać punktowej zdobyczy przeciwko Baukrane. Zespół Łukasza Zatonia po przegranej z Interem Kraków pokonał Codewise, dzięki czemu przybliżył się do upragnionych medali. Spodziewamy się ciekawego widowiska, w którym kwestia wygranej do końca pozostaje otwarta.

NASZ TYP: X2

Nokia – Business Elite Kraków

Pomimo zeszłotygodniowej porażki z Interem Kraków na pozycji lidera pozostaje Business Elite Kraków. Beniaminek ma już jednak zaledwie „oczko” przewagi nad goniącym peletonem, co sprawia, że nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. Na zakończenie „Żółci” zmierzą się z ostatnią Nokią. Zawodnicy w granatowych koszulkach przegrali trzy ostatnie potyczki i niewiele wskazuję na to, by ten stan rzeczy miał zmienić się dziś.

NASZ TYP: 2

Inter Kraków – Codewise

Bardzo ważne zwycięstwo w poprzedni czwartek odniósł Inter Kraków. Zespół Rodrigo Floresa pokonał 3:2 Business Elite Kraków i dziś powalczy o pełną pulę z marzącym o medalach Codewise. Andrzej Kozubowski i spółka ulegli Baukrane, jednak wciąż niezmiennie mają wszystko w swoich rękach. Ewentualne zwycięstwo pozwoli bowiem wyprzedzić dzisiejszego rywala. Nie będzie to zadanie łatwe, a podział punktów to prawdopodobne rozwiązanie.

NASZ TYP: X

Capita – MSHG

Mecz, którego stawką jest utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywkowym. Pierwsza batalia zakończyła się triumfem Capity (5:2). Jak będzie dziś? O bezcenne zwycięstwo powalczy rozpędzone MSHG. Były Extraklasowicz pokonał zarówno Waleczne Serca jak i Nokię, co daję nadzieję na skuteczny finisz letnich zmagań. Emocje aż do końcowego gwizdka gwarantowane!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie