Zachować szansę na podium!

Sii – Rafis

Potyczka zespołów z dwóch odmiennych biegunów ligowej klasyfikacji. Na jej czele po wygranej 9:1 z Fluviusem znajduję się Rafis. Letni debiutant wyprzedził doświadczone Welcome Aiport Services i BWI Group i z pewnością nie zamierza oddawać pozycji lidera do końca zmagań. Na wygraną czeka wciąż Sii. „Błękitni” wywalczyli do tej pory zaledwie dwa remisy, jednak postawa z ostatnich tygodni daję nadzieję na dużo lepsze wyniki w rundzie rewanżowej.

NASZ TYP: 2

Abanana Advertising – Miquido

Cztery porażki spowodowały, że Abanana Advertising zajmuję odległe dziewiąte miejsce ze sporą stratą do środkowych rejonów klasyfikacji. Tam na dobre zadomowiło się Miquido. Zawodnicy w czarnych strojach grają w przysłowiową „kratkę”, czego przykładem jest ostatnia porażka z Welcome Aiport Services. W premierowym boju padł remis 4:4. Jego powtórka patrząc na obecną dyspozycję jest wielce prawdopodobna!

NASZ TYP: X

PRESCIENT – Shell

Bardzo dobrze rundę rewanżową rozpoczął Shell. „Żółto-Czerwoni” wygrali dwa pierwsze mecze i awansowali na wysokie piąte miejsce. Dwa oczka niżej znajduję się PRESCIENT. Zespół Dominika Paula udowodnił jednak w ostatnich tygodniach, że w piłkę grać potrafi pokonując 1:0 ORLEN OIL, czy remisując z BWI Group. Mimo wszystko uważamy, że czeka go dziś zadanie z kategorii trudnych.

NASZ TYP: X2

BWI Group – ORLEN OIL

Po porażce w hitowym starciu z Rafisem wygraną nad Abanana Advertising odniosło BWI Group. „Niebiescy” pozostają więc na najniższym stopniu podium, ze sporą przewagą nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem. ORLEN OIL uległ ostatnio PRESCIENT i jeśli marzy jeszcze o zdobyciu medalowych zdobyczy nie może pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Dla ekipy Sebastiana Gruszczyńskiego to typowy bój o sześć punktów, a ewentualna porażka do maksimum utrudni batalię o trzeci szczebel rozgrywkowy.

NASZ TYP: 1X

Welcome Aiport Services – Fluvius

Po dwóch zwycięstwach pogromcę znalazł Fluvius. Doświadczona ekipa Marcina Miarki nie miała większych szans przeciwko Rafisowi, ulegając aż 1:9. Czy dziś pokaże się z lepszej strony? Nie będzie to łatwe, bowiem przeciwnikiem walczący o medale Welcome Aiport Services. Były II Ligowiec nie przegrał od czterech spotkań i jeśli znów imponować będzie w ofensywie, może powtórzyć wynik z 3 kolejki (6:2).

NASZ TYP: 1

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie
II Liga C
Pozycja
Gracz
Mecze
Czyste konta
Zobacz pełną tabelę