Zachować szansę na złoto

FREE NOW – Coca-Cola

Po sporym falstarcie tempa nabiera FREE NOW. Spadkowicz z I Ligi pokonał zarówno Dedax jak i FREE NOW, na dobre oddalając się od strefy spadkowej. W niej pozostaje zaś Coca-Cola. Zespół Mariusza Kuczaja w poprzedni poniedziałek nie znalazł sposobu na zatrzymanie Krakowskich Barmanów, ulegając aż 1:5. Wszystko to sprawia, że o dzisiejsze przełamanie przeciwko „Taksówkarzom” będzie niesłychanie trudno!

NASZ TYP: 1X

FedEx – Nupi

Tempa nie zwalnia Nupi. „Czerwoni” po boiskowych męczarniach z Chomikiem Gdów rozgromili 9:2 doświadczone Infosys Consulting. Dziś po drugiej stronie barykady staję FedEx. Beniaminek po kilku dobrych występach uległ 0:1 FREE NOW. Czy zespół Krzysztofa Rozińskiego stać w poniedziałkowy wieczór na sprawienie niespodzianki? Będzie to zadanie niesłychanie trudne, a każdy inny wynik niż wygrana Nupi będzie sporym zaskoczeniem.

NASZ TYP: 2

Infosys Consulting – Chomik Gdów

Z pewnością nie tak początek sezonu wyobrażało sobie Infosys Consulting. Zawodnicy w biało-niebieskich strojach oprócz bezbramkowego remisu z Krakowskimi Barmanami przegrali trzy pozostałe potyczki. Lekki kryzys dopadł również Chomika Gdów. „Czerwoni” jednak zarówno w starciu z Dedax jak i Nupi pozostawili po sobie dobre wrażenie, co pozwala mieć nadzieję, że dziś zrobią spory krok w stronę obrony zimowych medali.

NASZ TYP: X2

Dedax – Krakowscy Barmani

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie piątej kolejki. Obie drużyny zgromadziły do tej pory po siedem punktów i do prowadzącego Nupi tracą aż pięć „oczek”. Kto powalczy o zmniejszenie tego dystansu? Zarówno jedni jak i drudzy grają w przysłowiową „kratkę”, przeplatając dobre występy zdecydowanymi porażkami. W poprzedni poniedziałek Krakowscy Barmani pokonali Coca-Colę, Dedax zaś nie dał większych szans Chomikowi Gdów. Wszystko to sprawia, że spodziewamy się emocjonującego widowiska, w którym wynik do końca pozostanie sprawą otwartą!

NASZ TYP: X

Marcin Kluska

Masz pytania? Porozmawiaj Dyrektor ds. sprzedaży
i marketingu
T: +48 505 165 566 m.kluska@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Kamil Dulański

Masz pytania? Porozmawiaj Administracja rozgrywek
T: +48 505 200 998 biuro@biznesliga.pl Zadaj pytanie

Tomasz Duda

Masz pytania? Porozmawiaj Administrator
Działu Multimedialnego
T: 530 713 312 t.duda@biznesliga.pl Zadaj pytanie